2733
2734

۱۷ هفتم فردا میرم دکتر.تازه بدظهر از غربالگری برگشتم همه چی نرمال.الانم نبض میزنه.حالا نمیدونم اون لک از زخم یا بخیه های زایمان اولم بود چون بعد چن وقت رابطه داشتیم.اگر دکتر شیاف بده اثر بد نداره ؟چون واقعا نمیدونم 

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  

شیاف اثر بد نداره مانع سقط میشه...لک هم بعیده از بیخیه های قبلی باشه چون قطعا تا الان کامل ترمیم شده...پس حتما برو دکتر تا علت لک مشخص بشه.رابطه هم بزار واسه بعد زایمان

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیاف ک اشکال نداره منم تا هفته ۱۵ شیاف استفاده می‌کردم.  لکه هم شاید از جفت باشه ایشالله مشکلی نیست تا فردا میری دکتر استراحت کن

هر چه دلم خواست نه آن می شود هر چه خدا خواست همان می شود . از رحمت خدا غافل نباشیم
2731