2737
2734

سلام 

خانوما شما تا چه حد رو روابط همسرتون با مثلا همکاراش یا کلا خانومای دیگه حساسین؟

همسر من مریض زیاد داره همکار خانمم زیاد داره

میدونید خیلی باهاشون راحته تو پیام و صحبت 

کلا با همکاراش اکثرا راحته 

احساس بدی بهم دست میده از این رفتارش 

چیزی بهش نگفتم دوست ندارم ادم شکاکی باشم اما اذیت میکنه این رفتاراش منو

بچه ها چیکار کنم شوهرای شما چجورین ؟  

💏🎀 ۱۱ تیــــر ماه ۹۹ بعد از سختیا تو #کرونا عروس شـــدم 🎀💏

شوهرمن که کلا شغلش یجوریه با یکدونه زن سرکار نداره😂

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

مثلا مریضش استوری گذاشته درمورد فوتبال نمیدونم چی چی ... ( دختره جوونه) واسش نوشته ای بدجنس !

خب این چه ربطی داره

کلا با خانوما همکاراش راحته 

چیکار کنم اعصابم خورده بخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا مریضش استوری گذاشته درمورد فوتبال نمیدونم چی چی ... ( دختره جوونه) واسش نوشته ای بدجنس ! خب ای ...

حق داری بهش تذکر بده

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2728
شوهرمن که کلا شغلش یجوریه با یکدونه زن سرکار نداره😂

بقران من دیگه کلافه شدم اعصاب ندارم فکرم خراب شده 

کاملا راحته و کاملا بهش اعتماد دارم 

خودمم با همکارهام کاملا راحت بودم حدود یه سال هست کار نمیکنم 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
بقران من دیگه کلافه شدم اعصاب ندارم فکرم خراب شده 

میفهمم منم تو این چیزا خیلی حساسم

2740
مثلا مریضش استوری گذاشته درمورد فوتبال نمیدونم چی چی ... ( دختره جوونه) واسش نوشته ای بدجنس ! خب ای ...

نه شوهر من اینجور نیست 

از این کار خوشم نمیاد 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
کاملا راحته و کاملا بهش اعتماد دارم  خودمم با همکارهام کاملا راحت بودم حدود یه سال هست کار نمی ...

والا به شوهرت اعتماد داشته باشی به زنا نداری بعضی زنا ببخشید خیلی خراب شدن

والا به شوهرت اعتماد داشته باشی به زنا نداری بعضی زنا ببخشید خیلی خراب شدن

نه 

چکار میتونن بکنن ؟ الان مردها بمن چه میتونن بکنن ؟ 

کرم از درخته 

2706