2737
2734
عنوان

تنبلی تخمدان

478 بازدید | 29 پست

بچها یکسال و نیم ک اذدواج کردم جلوگیری چند باری اوایل اذدواجم نکردم اما باردار نشدم چون درس میخوندم زیاد به بچه دار شدن فک نمیکروم و دنبالشو نگرفتم.... الان که به خودم اومدم میبینم تنبلی تخمدان دارم صورتم مو زائد در اورده و دیر به دیر پریود میشم....خانواده شوهرم و اطرافیانم یجورین ک اگه دیر بچه دار بشی هی رو اعصابت میرن گذشته از اونا من خودمم نهایتش فقط یسال میتونم تحمل کنم ....خیییلی میترسم طول بکشه تا خوب بشم اخر هفته نوبت گرفتم که بدم دکتر بیاین تجربیاتتونو بگید لطفا من ۲۵سالمه

اینم بگم که اندازه فولیکول راست و چپم ۶.۶هستش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم نگران نباش الان موقع خوبی اقدام کردی . من تنبلی تخمدان نداشتم ولی تخمدانها پلی کیستیک هست . الان سن خوبی هست و سریع میتونی جواب بگیری ولی خب باید دکتر خوب بری. الان اکثرا این مشکلات رو دارن 

Ich berge mich in deiner Hand
اسم قرصاتون چیه ؟

الان که متفورمین میخورم

نصف قرص هم برا تیرویید 

یکی دیگه هست که از روز چهاردهمه پریودم باید بخورم

تنهایی.... ن تقدیره ن انتخاب....تنهایی  اجباره وقتی کم پیدا میشه .....کسی که آدم باشه  
2738
متفورمین رو چه روزی میخورید؟

من بعد ناهارمیخورم روزی یکی 

گف میتونی روزی دوتا هم بخوری 

گف این قرص لاغر هم می‌کنه 

تنهایی.... ن تقدیره ن انتخاب....تنهایی  اجباره وقتی کم پیدا میشه .....کسی که آدم باشه  
2706