2733
2734

بچه ها الان بحث علاقه نیست بحث بازار کاره لطفا تفاوتش رو درنظر بگیرین😚

من انقد تاپیک موفقیت میزنم و پرس و جو میکنم که یچیزی آخر بدست بیارم🤩🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو رشته های ریاضی بهتره نرم افزار یا آی تی بخونی و برنامه نویسی رو یاد بگیری. یاد بگیری نه فقط یه مدرک لیسانس بگیری بعدم بگی کار نیست! برای برنامه نویس همه جا کار هست. راحت هم میتونی باهاش مهاجرت کنی.

تو رشته های تجربی که مشخصه همه مشاغل بیمارستانی کار هست و بازار کار اشباع نیست حتی اگر فارغ التحصیل دانشگاه آزاد باشی.

نو انسانی هم بهتره به حسابداری و اقتصاد و مدیریت مالی فکر کنی و بعدم دنبال استخدام بانک های دولتی و همچنین خصوصی باشی. بانک های خصوصی معمولا راحت نیرو میگیرن دولتی استخدام گرفتنش شانسیه.

و در نهایت کلا سعی کن سهمیه ها رو بزنی منظورم سهمیه فرهنگیان هر رشته ای قبول بشی از همون دوران دانشجویی جای پات محکمه . یا فرضا دانشگاه صنعت نفت آبادان هم مال شرکت نفت هست. 

موفق باشی

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
تو رشته های ریاضی بهتره نرم افزار یا آی تی بخونی و برنامه نویسی رو یاد بگیری. یاد بگیری نه فقط یه مد ...

عاووو ممنون ک این همه تایپ کردی😃

تو رشته های ریاضی بهتره نرم افزار یا آی تی بخونی و برنامه نویسی رو یاد بگیری. یاد بگیری نه فقط یه مد ...

میشه راجع به رشته هایی مث فرهنگیان ک جا پا ادم محکمه بیشتر بگین ؟

راستش بانک رو میگن استخدامش با پارتیه و ب ازمون ربطی نداره

میشه راجع به رشته هایی مث فرهنگیان ک جا پا ادم محکمه بیشتر بگین ؟ راستش بانک رو میگن استخدامش با پا ...

بآنک های دولتی هر سال نیرو میگیرن ولی تعداد کم ولی هر ۵ سال یکهو تعداد بالا میگیرن . خیلیا با دیپلم وارد میشن بعد مدرک پیام نور ارائه میدن که حقوقشون زیاد بشه.

میتونی تو استخدامی ها نگاه کنی هر چند وقت یکبار ببینی بیشتر چه رشته هایی میخوان و کدوم بانک ها. من قبلنا آگهی های پارسیان رو زیاد میدیدم. 

فرهنگیان هم میتونی حتی معلم فنی حرفه ای یا هنرستان بشی. کلا از دانشجویی حقوق داری و سابقه کار حساب میشه. کار پر استرسی نیست و مناسب زن هست چون محیط کارش خوبه. تابستون ها هم سرکار نمیرس ولی حقوق داری. کلا ساعت کاریش هم خوبه ولی باید درس خون باشی که رتبه به فرهنگیان برسه. مجاز شدنش کافی نیست رقابت سرش زیاده.

رشته هایی مثل مهندسی شیمی هم صنعت نفت آبادان بزن که بورسیه شرکت نفت باشه و استخدام بشی وگرنه که کار پیدا کردن با شیمی حالا چه مهندسی چه کاربردی چه محض مصیبته.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738
بآنک های دولتی هر سال نیرو میگیرن ولی تعداد کم ولی هر ۵ سال یکهو تعداد بالا میگیرن . خیلیا با دیپلم ...

ببخشید من تجربی بودم زیاد اطلاع از حسابداری و استخدام ندارم ینی مدرک جعلی جور میکنن برا بانک؟ چجور با دیپلم وارد میشن ؟ پارسیان اسم سایته؟ درکل سایت مشخصی برای چک کردن هس؟

فرهنگیان حقوقش کمه و زیادم رشد نداره اما خب مزایاش قابل توجهه من بیشتر از مصاحبش میترسم 

من میخوام یکاری برم ک حقوقش رشد کنه نه اینکه بعد ۲۰سال سابقه کار حقوق بخور و نمیر بگیرم بنظرتون از کی تحقیق کنم ؟

ببخشید من تجربی بودم زیاد اطلاع از حسابداری و استخدام ندارم ینی مدرک جعلی جور میکنن برا بانک؟ چجور ب ...

خیر کنار کار درس میخونن

کلا استخدام اینطوره اگر ۲۰ نفر دیپلم بگیرن ۷ نفر لیسانس میخوان ۱ نفر ارشد

پس بهتره با مدرک پایین کار پیدا کنی اول چون راحت تره بعد کنارش پیام نور بخونی که کلاس رفتن واجب نیست. بعد با ارائه مدرک پیشرفت کنی و حقوقت بیشتر بشه.

خیلیا مدرک دانشگاهی میگیرن بعد کار مرتبط پیدا نمیکنن! کلا دانشگاه هم فقط تئوری هست و بعدا شما سرکار باید خیلی مسائل رو یاد بگیری و کارورزی لازم داری.

پارسیان هم اسم یه بانک خصوصی هست.

پیشنهاد میکنم دنبال آرامش باشی بیشتر تا درآمد. درآمد بالا نیازمند ریسک کردن هست و خب استرس زیاد به همراه داره.

کلا معلمی بهترین شغل هست.

خیر کنار کار درس میخونن کلا استخدام اینطوره اگر ۲۰ نفر دیپلم بگیرن ۷ نفر لیسانس میخوان ۱ نفر ارشد ...

ممنون گلم ولی واقعا اقصاد کشور نمیذاره ک ب پول فکر نکنیم الان معلما ام زیر خط فقرن میشه بیشتر راهنماییم کنید که چطور میتونم تو بانک با مدرک کم استخدام بشم ؟ میشه برم دوره های آزاد چند ماهه ببینم و استخدام شم؟

ممنون گلم ولی واقعا اقصاد کشور نمیذاره ک ب پول فکر نکنیم الان معلما ام زیر خط فقرن میشه بیشتر راهنما ...

اطلاعیه های استخدامی رو چک کن تو روزنامه ها

مدارک رو زده چیا لازم دارن

همون دوره ها رو بگذرون یا لیسانس رو بخون

ولی سعی کن حتما کار رو زود شروع کنی

فقط مدرک گرفتن به درد نمیخوره