2737
2739

چرا وقتی اعصاب ندارید بچه دار میشید چرا وقتی نمیتونین به بچه هاتون محبت کنید مادر میشید چرا وقتی نمیتونید از پس مخارج بچه هاتون بر بیاید بچه دار میشید چرا وقتی شوهراتون خائنن بچه دار میشید چرا واقعا

زاییدن و هنر میدونید بابا گاوم میزاد بابا وقتی یک مادر عصبیه همش با شوهرش دعوا داره اون بچه هم عصبی میشه زندگی و به بچه هاش و شوهرش یا زنش زهرمار میکنه چرا بچه هاتون باید بیدار بشن به جای اینکهصحنه عشقولانه از مادرو پدرشون ببینن باید کتک کاری ببینن چرا ی بچه ۱۰ ساله باید بفهمه باباش به مامانش خیانت کرده چرا وقتی زورتون به شوهرتون نمیرسه به بچه هاتون خالی میکنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به خدا بچه ها اگه دس نگر نبودن ی ثانیه تحملتون نمیکردن بابا غلط میکنین وقتی که بدبختین تو زندگی یکی دیگه رو بدبخت میکنین واسه این بچه میزایین که یادتون بره مشکلاتتونو ولی نمیدونین که اونو بدبخت کردید چون شماها چادری هستین بچتون باید چادری باشه چون خودتون مهندسین یا دوست داشتین مهندس بشی باید بچتون مهندس بشه چون شما مادرین و ی حدیث داریم از به پدرو مادر خود نیکی کنید یعنی باید فقط بچه ها دهنشونو ببندن و هرکاری میخواین بکنین ولی نمیدونین که بابا شماها برده نگرفتیت بچه دار شدید بابا اگه میخوای بچت

2740

خیلی مونده تا فرهنگ عوض شه، خدایی من میگم چرا وقتی بی پولین بچه میارین اون بچه چه گناهی کرده تو فقر باید بزرگ شه، چرا اصلا با بی پولا ازدواج میکنین با نداریش میسازن بچه هم میارین مثل خودتون بدبخت میکنین؟ 

دلم به حال بچه های بدبخت میسوزه که واسه ی کوچکترین چیزا باید حسرت بخورن و بزرگ هم میشن عقده ای. 

بابا بذارین دولت مردا و گردن کلفتا تولید مثل کنن حداقل چرخ زندگی آیندشون مدام میچرخه، شما ک هشتتون گرو نهتونه بچه میخاین چیکار

میدونم خیلی بهم تهاجم میکنین ولی این دردو دل دوشتم بود که مادر پدرش همه این مشکلات و داشتن 😢

یه وقت طرف همه شرایط بچه دار شدن داره .. ولی متأسفانه بعد بچه همه به باد فنا میره .. ثروت و سرمایه به آنی از دست میره ... وفا داری و خیانت هم که ادم ها براحتی تغییر میکنن... اعصاب هم که همه اینا روش موثره    پس همه پدر و مادرایی که میبینید بد هستن و در شرایط بد ... تو این شرایط تصمیم نگرفتن بچه بیارن 

من شرایط بچه دار شدن رو دارم

ولی اعصاب و حوصله بچه رو ندارم

بخاطر همین کلا قضیه بچه دار شدنو از زندگیم حذف کردم

خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین. خدایا خودت مواظب باش که هیچوقت اسپرم شوهرم خودشو به بالا نرسونه 🙄 چون من حوصله بچه داری ندارم😑
من شرایط بچه دار شدن رو دارم ولی اعصاب و حوصله بچه رو ندارم بخاطر همین کلا قضیه بچه دار شدنو از زن ...

واقعا خدا خیرتون بده 

اگه برین روانشناس کمکتون میکنه و انشالله ی بچه خوب خدا بهتون بده