2737
2734
😂لب و لوچتو مگ ندیدم😂

دیگ چیزی نموند ک یه چشمه فقه😂

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ایفون ۸ پلاس اینجا کیفیتش اومده پایین نمیدونم‌چرا‌قبلا گذاشتم‌کیفیت خوب بود

از دوربین راضی هستی؟ بنظرت بگیرم پشیمون نمیشم؟؟ من فقط بخاطر عکس میخام این مدل رو بخرم

زخم هایت را پنهان کن!اینجا مردم خیلی با نمک شده اند...!
از دوربین راضی هستی؟ بنظرت بگیرم پشیمون نمیشم؟؟ من فقط بخاطر عکس میخام این مدل رو بخرم

Xrبخز

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

خانم دکتر ی عکس دیگ از نزدیک بذار😬🙄

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇
2740

اینم نصف صورت منه الان یه عده میان میگن هانده ارچله حسودای پلاستیکی

یک عدد تخس😬       اکانت خاهرمه واگذار شده ب بنده...امیدوارم هرچه زودتر تاپیکاشو پاک‌کنم😬😁
دیگ چیزی نموند ک یه چشمه فقه😂

ن باو 

الان هیچی معلوم نی ک

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ایفون خداس حتما بخر

من خودم میخوام عوضش کنمو‌۱۳ بخرم مطمین باش پشیمون نمیشی

2706