2733
2739
عنوان

ناهار درست کردن شده برام ی معضل بزرگ!!!!چی درست کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1566 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شام درست نمیکنم. الویه نمیخورن زیاد. اهل اش و کشک بادمجون و بادمجون گوجه هم نیستن بچه هام. دخترمو ...

ساندویچ های مختلف

اگه کار اینترنتی 🚫بدون پیش پرداخت🛇 با درامد روزانه میخوای تاپیک منو بخون یا به آیدی @ceeport997 پیام بده😊
2728

کتلت مرغ و گوشت

تن ماهی

کباب تابه ای

الویه

ساندویچ مرغ

کوفته

ماهی میگو

هویج پلو.لوبیا پلو.آلبالو پلو.

کشک بادمجون

میرزا قاسمی

آبگوشت

کله پاچه

سالاد ماکارونی 

عدس پلو

کیک گوشت

پیتزا

پیراشکی

سمبوسه 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به بیشعوریشون احترام گذاشت... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤
دقیقا درسته گلم. متاسفانه بچه های من بعضی غذاها دوست ئدارن یا چون برای دختر کوچکم مهد غذا میفرستم ه ...

همين برنامه دادن مهد كار رو خراب كرده بخدا

زمان ما مد بود مهد پول ميگرفت يه روز ميدادكره مربا يه روز تخم مرغ ابپز و يه روز سيب زمينى و ....اينجورى هفته رو تموم ميكرديم خيليم عالى بود الان اومدن مد كردن هرروز يه غذايى يه ادايى خب شايد يكى مريض باشه نتونه درست كنه يكى پول نداشته باشه نتونه بخره اه اه خدا مرگشون بده با اداهاشون

سیب زمینی تخم مرغ- املت- الویه- با گوشت چرخکرده شامی کباب درست کن یا بریز تو برنج- استانبولی- کشک بادمجون- تن ماهی با برنج- میتونی فلافل بخری یا خودت درست کنی ب مقدار زیاد بزاری فریزر هرموقع خاستی درست کن-

متنفرم از آدمهای حسود و عقده ای 😒

عدس پلو.لوبیا پلو.هویج پلو.قارچ پلو.لوبیا چشم بلبلی پلو.باقالی پلو.سبزی پلو با تن ماهی.رشته پلو.نخود فرنگی پلو.

الویه.سالاد ماکارانی.سالاد روسی.

ماکارانی.جامبو شلز.لازانیا.

ناگت مرغ.کراکت سیب زمینی.کوکو ماکارانی.کوکوسبزی.کوکو سیب زمینی.کوکو قارچ.کوکو کدو.کوکو مرغ.کتلت.شامی ترش.کوکو لوبیا سبز.کوکو حبوبات.

تخم مرغ و سیب زمینی و خیارشور ابپز.

خورش قرمه.خورش فسنجون.خورش قیمه.قیمه نثار.خورش کرفس.خورش الو اسفناج.خورش الو مسما.خوراک لوبیا سبز.خوراک لوبیا چیتی.خوراک مرغ و قارچ.مرغ.ذرت مکزیکی.

چلو گوشت.ابگوشت.کله گنجشکی.

کشک بادمجون.خوراک بادمجون.خوراک کدو.میرزاقاسمی.بادمجون کدو سیب زمینی گوجه سرخ کرده.مرغ شکم پر.پیتزا.سمبوسه.مرغ تابه ای .مرغ ترش.مرغ فسنجونی.جوجه.کباب تابه ای.تابه ای مرغ.

دلمه.کوفته.دوپیازه.واویشکا.مرغ و سیب زمینی وپنیر و قارچ.

بورک گوشت.بورک مرغ.مرغ ناردون.سوپ جو.سوپ وریشل.اش رشته.اش دوغ.اش جو.فلافل.سوسیس.

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2738
سیب زمینی تخم مرغ- املت- الویه- با گوشت چرخکرده شامی کباب درست کن یا بریز تو برنج- استانبولی- کشک با ...

اینا رو همشونو طول هفته درست میکنم گلم. 

همسرم باز استامبولی زیاد نمیپسنده.

در کل از گوشت و برنج خسته شدم

شام درست نمیکنم. الویه نمیخورن زیاد. اهل اش و کشک بادمجون و بادمجون گوجه هم نیستن بچه هام. دخترمو ...

عزیزم دستگاه ساندویچ میکر داری؟

خیلی سریعم اماده میشه ی روز ژانبون با تست بزار یبار پنیر گوجه یبار کره عسل

دیدی عکسای قدیمیتو نگاه میکنی و میگی چقدر داغون بودم و …الانم داغونی فقط زمان میبره بفهمی:)))))دیشب وسط ویدیو کال مامان یکی از بچه ها داد زد گفت اون عنا رو ولشون کن پاشو بیا شام قیافه ما عنا دیدنی بود تو اون لحظه 😂😂ما تو خونمون سالاد الویه درست میکنیم تا ی هفته صب ظهر شب همونو میخوردیم😂دیگه آخراش میرسید لای درزای دیوارارو میگرفتیم😑😂‏‏من وقتی یه کار خوب میکنممامانم میگه:فدات بشم که عین خودمی...حالا کافیه یه کار اشتباه بکنم با دادو بیداد میگه: دست خودت نیس که به طایفه بابات رفتی😶🥴