2703
2553

شاغلم دوستان با سه تا بچه!!

هر روز عصر غصه اینو میخورم چی درست کنم واسه ناهار فردا. هر روز برنج و گوشت و ماکارانی خسته شدم.

ایده بدین لطفا ناهار فردا چی ب،ارم

کشت بادمجون

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

شام بیشتر بذار برا ناهارفرداشون ۲بار نپز دیگ

الویه زیاد درس کن خیلیم خوبه

آش

کوکو سیب زمینی کتلت

کتاب تابه ای 

دیدی عکسای قدیمیتو نگاه میکنی و میگی چقدر داغون بودم و …الانم داغونی فقط زمان میبره بفهمی:)))))دیشب وسط ویدیو کال مامان یکی از بچه ها داد زد گفت اون عنا رو ولشون کن پاشو بیا شام قیافه ما عنا دیدنی بود تو اون لحظه 😂😂ما تو خونمون سالاد الویه درست میکنیم تا ی هفته صب ظهر شب همونو میخوردیم😂دیگه آخراش میرسید لای درزای دیوارارو میگرفتیم😑😂‏‏من وقتی یه کار خوب میکنممامانم میگه:فدات بشم که عین خودمی...حالا کافیه یه کار اشتباه بکنم با دادو بیداد میگه: دست خودت نیس که به طایفه بابات رفتی😶🥴
2714

کتلت 

خوراک لوبیا

ماهی کباب

الویه 

گوشت چرخکرده و سیب زمینی

ابگوشت 

کوکوسبزی

خوراک بادمجون یا کشک بادمجون

سوفله سبزیجات

پیتزای خونگی

ساندویچ بندری یا مخلوط

تصور کن...خدا با اون همه عظمتش دوسِت داره!
خب یه لیست بنویس بزن در یخچال  کشک بادمجان  کوکو کتلت  هرچی باب طبع خانواده‌ س

از رو ليست نمبشه اشپزى كرد چون هميشه همه وسايل با هم نيست تو خونه

من بارها ليست نوشتم ولى روزى كه مثلا كوفته بود برنامه من تخم مرغ نداشتم

روزى كه كوكو بود سيبزمينى نداشتم

خورشت بادمجون گوجه نداشتم

و ......

شام بیشتر بذار برا ناهارفرداشون ۲بار نپز دیگ الویه زیاد درس کن خیلیم خوبه آش کوکو سیب زمینی کتلت ...

شام درست نمیکنم.

الویه نمیخورن زیاد.

اهل اش و کشک بادمجون و بادمجون گوجه هم نیستن بچه هام.

دخترمو مهد میبرم هر روز غصم میگیره چی بفرستم براش

از رو ليست نمبشه اشپزى كرد چون هميشه همه وسايل با هم نيست تو خونه من بارها ليست نوشتم ولى روزى كه م ...

دقیقا درسته گلم.

متاسفانه بچه های من بعضی غذاها دوست ئدارن یا چون برای دختر کوچکم مهد غذا میفرستم هرچیزی نمیشه بفرستم.

هو الشافی

ناهار نخورید ،معنای ناهار رو حتی در فرهنگستان جستجو کنید....

شام سر شب و صبحانه 

ناهار سبک یا میوه اینها

کاربر مرد هستم         اگر دین ندارید آزاده باشید...
2706