2733
2734
عنوان

باردارا میشه بیاین

49 بازدید | 12 پست

دکترم بهم قرص دی سه هزار داد تموم شد رفتم بخرم مدل قرص فرق داره ولی داروخونه میگ همونه مشکل پیش نیاد خوردم امروز یکی

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘

نه عزیزم نترس

منم دی پایین بود ولی دکترم نداد گفت تا ۱۶ هفته نمیدم نمیدونم چرا

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
نه عزیزم نترس منم دی پایین بود ولی دکترم نداد گفت تا ۱۶ هفته نمیدم نمیدونم چرا

دی من ۶ خییییلی پایینه ولی میترسم چیز بد بخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم نترس

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2728
نه نترس  اولیه؟ ویار داری؟

اره اولیه زیاد ن تهوع اینا و ویار و هوس ندارم اما از بوی سوسیس کالباس پیتزا بدم میاد  تهوعم اگ باشه هفته ای یبار

2738

یعنی مارکش متفاوت بود؟

اشکال نداره اگه همون دوزه

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
گلم جنسیت نینیت مشخص شد؟

نه عزیزم باید منتطر بمونم واسه انومالی

همون دوزه پشتش همونو نوشته اما شکلش فرق داره

اشکال نداره. شرکت داروییش فرق داره

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟