2752
2734
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222860 بازدید | 2340 پست

استارترمطمعن باش یه روز همین کارتومیکوبه توسرت اینم ک سریع قبول کرده نزار روی اینکه غرورموله نکرد

درضمن ملوم نیس تادوسه سال دیگه اصن پات بمونه خریت نکن الان عاشقی متوجه نیستی ج اشتباه بزرگی داری میکنی خواهش میکنم ازاینایی ک تجربه دارن متاهلن بپرس نظرخواهی کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما هم مث من خجالت میکشیدید چتای استارتر رو‌ بخونید🤭.انگار میخواستن با هم شرکت بزنن انقد سریع توافق کردن🤪

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..
نمیزاره برم بدن سازی و اینا ۲ تا بچه کوچیک دارم دو سال پیش بخاطر شیر دادن وزنم شده بود ۴۶ کیلو کلا م ...

میشه بگی چیا مصرف میکردی 

چیزی رو سخت نمیگیرم جز دستاااات 😘😘😘
بهروز اینجابهروز اونجابهروز همجا😂🤪 خوووووب توچیطوری😛😛

😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

اگـه وجــود خـــــــدا باورت بــشــه🥰خـــــــــــــــدا یه نـــقــــــطــه میندازه زیــر بــاورت …🤔میشه: یاورت…😍به همین راحتی♥️

نمیفهمم چرا یه عده دارن اونایی ک مخالفن قورت میدن😐😐😐باشه بابا شما روشنفکر اگه واقعا روشنفکری خب به نظر بقیه احترام بزار...تاپیک یعنی همین نظر دادن... اسی واست ارزوی خوشبختی دارم💞اما ریسک بزرگی سر غرورت کردی من جات بودم همچین کاری نمیکردم با احترام🌹اما حالا خوشحال باش چون ریسک درستی کردی و به خواستت رسیدی عزیزم🌹

استارترمطمعن باش یه روز همین کارتومیکوبه توسرت اینم ک سریع قبول کرده نزار روی اینکه غرورموله نکرد د ...

منم میگم تو هم از خدات بود به ثانیه نکشید قبول کردی و میزنم تو برجکش😁

اینکه کسی بگه کلا دوسدارم خانمم وقتشو تو خونه بگذرونه ک از لحاظ رسیدگی و اینکه به بچه ها و خودم برسه خیلی بهتره تا طرف بگه مثلا محیط کارکردن فقط زنونه باشه دومی نشون میده ممکنه ممکنه یکم حساس باشه و اینو سعی کن تو اشنایی دربیاری ک بد دل نباشه

2706