2752
2734
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222859 بازدید | 2340 پست
وایییییی چ مسخره =/////// پسره هم چ سریع قبول کرد یذره مغرور نبود😐😐😐 چه واسه هم شرط و شروط هم م ...

پس انتظار داشتید پسره بیاد برای من ناز کنه؟ 

از خداشم باشه 

یخورده ناز میکرد دیگه جوابشو نمیدادم 

نمیدونم چرا انتظار داشتید قبول نکنه😑

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیلی جدی و عصبی و خشک حرف زدین ،البته تو بیشتر اسی ...

یکم روون تر صحبت میکردی به جایی بر نمیخورد .شرط گذاشتن هاتون خیلی بد بود 😑😑 

سلام من ازت خوشم میاد اگرم دروغ و خیانت کنی میکشمت خداحافظ😑😑😑😑😑

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  
اگر شخصیتی اینقدر ضعیف و متزلزل باشه ک شما با زدن حرف دلت خورد بشی همون بهتر ک اون شخصیت رو بندازی ...

هرچقدرم قوی باشی وقتی کسی نپذیرتت شخصیت و غرورت له میشه :)

😍😁ما هیچ الهی همه تو...💍❤  متاهل و متعهدلطفا برای خوشبختی یه صلوات بفرستید😚
پس انتظار داشتید پسره بیاد برای من ناز کنه؟  از خداشم باشه  یخورده ناز میکرد دیگه جوابشو ...

پسر باید حداقل یکم مغرور باشه

این خیلی یجوری بود

اسمش حماقت محض! اسمش جسور بودن نیست اسمش خرد کردن شخصیتشه!

اتفاقذ این رفتار یه ادم عاقل و بالغه دوس داشتن کسی چیزی نیس که ادم براش خجالت بکشه. طرفشم شعورشو داشت نظرش مثبت بود الکی خودشو بالا نگرفت و دوسه تا چارچوب اصلیشو قبل شروع رابطه گفت.

کاربر آقا هستم
ن له نمیشی ده سال دیگه بیست سال دیگه مثل ادمهای حسرت خورده نیستی میگی تلاش کردم نشد نمیگی کاش ی ...

همیشه گفن با کسی باش که دوستت داره نه اونی ک مجبوره دوستت اشته باشه

قطعا این رابطه هیچ سرانجامی نداره

اتفاقذ این رفتار یه ادم عاقل و بالغه دوس داشتن کسی چیزی نیس که ادم براش خجالت بکشه. طرفشم شعورشو داش ...

باشه شما درست میگی

2706