2737
2734
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222742 بازدید | 2340 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من نمیگم بر خلافه میلش کاری بکن هر کار میخوای بکن من دارم میگم قسم  میخورم علاقه ای به شم ...

عزیزم من اگه الان حرفای عشقولانش یا محبت امیزش رو بذارم همتون میگید وای ببین دوروز نکشیده ببین چه حرفایی میزنه پس قصدش چیز دیگست، حرفای معمولی رو بذارم میگید بهت حسی نداره داره به زور باهات حرف میزنه 

مثل همون قبول کردنش که بعضی ها گفتن چرا سریع قبول کرد، اگر سریع قبول نمیکرد دیگه میگفتن نمیخوادت واست کلاس گذاشته، خلاصه همیشه یک حرفی هست واسه گفتن، هیچکس بهتر از خودم نمیتونه شرایط این رابطه رو درک کنه، یا هیچکس به اندازه من اون اقا نمیشناسه 

خلاصه که نظرات همه قابل احترامه ولی اخرش اون کاری که با توجه به شرایط میدونم به صلاحه انجام میدم

2728
خیلی وقته از نزدیک ندیدتت؟ خب یه عکس معمولی بده یا یه وقت که بیرونی تماس تصویری بگیر باهاش

خودمم قصدم اینه یک عکس ساده بدم حالا دلش خواسته ببینه منو تو ذوقش نخوره، زیادی هم یوبس باشی به نظرم فایده نداره، ولی تماس تصویری خجالت میکشم😊

راستش اسی هرچی جلو رفتید من حس خوبی از این پسر نگرفتم حرفاش تو چت و اینکه عکس یکم باز خواسته فک میکنم آدم زندگی نباشه میخواد برا چند صباحی استفاده کنه و خوش باشه انقد تو دوسش داری این چیزا رو نمی‌بینی من تجربه دوستی با پسر زیاد دارم عکس هم فرستادم به نتیجه نرسید هیچ کدوم ازدواجی نبودن برا همین قید دوستی با پسر زدم تا به وقتش خدا خودش بیاره تو زندگیم و ازدواج کنم حالا شاید مسخره باشه ختم و قرآن برای گشایش کار و زندگی و ازدواج ولی من به عقیده ای رسیدم که فقط از خدا بخوام دیگه خودم مسخره دست پسر جماعت نمی‌کنم هر کس مرد بود و خواست میاد خواستگاری از من که سنم بیشتر و این روزای تو رو گذروندم و تجربه ش کردم درس بگیر به نظرم هیچ پسری لیاقت اینو نداره ابروی خودمون ببریم و بهش پیشنهاد بدیم 

2740
راستش اسی هرچی جلو رفتید من حس خوبی از این پسر نگرفتم حرفاش تو چت و اینکه عکس یکم باز خواسته فک میکن ...

کاملا متوجه منظور حرفات میشم 

ولی حالا پشیمون نیستم چون تا الان چیزی که میخواستم اتفاق افتاده، هیچکس بهتر از خود ادم تو یک رابطه نمیتونه احساسات رو درک کنه، گفتم که اگه چت عاشقانه بفرستم باز یک حرفی توش در میاد پس سکوت کنم بهتره به نظرم

کاملا متوجه منظور حرفات میشم  ولی حالا پشیمون نیستم چون تا الان چیزی که میخواستم اتفاق افتاده، ...

من امیدوارم اتفاقی که برای ما پیش اومده و تجربه تلخ شده برای تو نشه بخیل نیستم از خدامه همون آدمی باشه که تو میگی درسته هر آدم صلاح خودش بهتر می‌دونه

2706