2733
2739
عنوان

توی زندگی چی براتون شده حسرت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 46 پست

حسرت اینکه چرا اینقدر گوش به فرمان خانوادم بودم

و حسرت اینکه چرا اینقدر اعتماد به نفسم پایینه و خودمو کوچیک میبینم

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چرا 

تنش های زیادی داشتم،استرسا 

تو سن ۱۵ سالگی تا الان ..هنش  خواب میبینم  ،خوابام به چیز خاصی مربوط نمیشن ...اما من همیشه توشون غمگینم

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!
2728

یه همسر خوب  با اخلاق که برام مثل یه همراه و رفیق باشه برام شده یه حسرت که تا آخر عمرم باهامه و به گور میبرمش ،،،

بزگترین حسرتم زندگی متاهلی و شریک زندگی خوب بود که نصیبم نشد

2740
تنش های زیادی داشتم،استرسا  تو سن ۱۵ سالگی تا الان ..هنش  خواب میبینم  ،خوابام به چی ...

عزیزم انرژی منفی دورت زیاده کلی کا رمیتونی برای رفعش کنی هر شب تو تاریکی و سکوت شمع روشن کن بالاسرت بزار یه سرچ بزن برای رفع انرزی منفی کلی کار داره همین شمع روشن کردن اصول داره سرچ کنی طریقه رو گفتن یا مثلا نمک با لیموترش شاخه درخت کاج حتما اینارو انجام بده 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
یه همسر خوب  با اخلاق که برام مثل یه همراه و رفیق باشه برام شده یه حسرت که تا آخر عمرم باهامه و ...

چرا انقد ناامیدی از کجا معلوم بزودی نصیبت نشه 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
عزیزم انرژی منفی دورت زیاده کلی کا رمیتونی برای رفعش کنی هر شب تو تاریکی و سکوت شمع روشن کن بالاسرت ...

چشم عزیزم...ممنون

راحت شم از این درد کلی دعات میکنم🙃😘

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!
چشم عزیزم...ممنون راحت شم از این درد کلی دعات میکنم🙃😘

من یه مدت اینجوری شده بودم خیلی حالم بد بود بخاطر یسری اتفاقها همین کارارو کردم چندتا کارو با هم انجام بده نتیجه میگیری من حتی از انرژی ابهم استفاده کردم اینکه از اب که توسط یه جمله تاکیدی انزی دار شده اینارو سرچ کن همه هست انجام بده

به امید خدا حل میشه یچیز دیگه هم اینکه انتظار نداشته باش خابت از یک ساعت یه شبه بشه 6ساعت هر نیم ساعتم بیشتر بخابی تا نرمال بشی یعنی بهبود

من یه مدت اینجوری شده بودم خیلی حالم بد بود بخاطر یسری اتفاقها همین کارارو کردم چندتا کارو با هم انج ...

ممنونم عزیزم 

2706