2733
2734

یعنی سایزصفرتا سه ماهگی... از شسرشانه تا مچ باید چند سانتی متر باشه؟؟ یه سرهمی دیدم میخام سایز صفر تا سه ماه بخرم میترسم کوچیک شه براش زود یا سایزش کوچیک باشه.. 235 تومن هم هست.. نمیدونم بخرم یا نه

خب صفرتا ۳ماه یعنی تا ۳ماه دیگه البته بگم جورابی زود کوچک میشه ولی منم تو سیسمونی برای پسرم گرفتم تا یکماهو نیم میپوشید پسر من قد بلند بود خیلی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

من خریدم واسه پسرم خیلی خ شگل بود برا وقتی که میان دیدنش خریده بودم که بپوشونم ولی تا ۱۸ ۱۹ روزگی فقط اندازه شد ... البته پسر من قدشم بلند بود ۵۲ بود بدو ت لد وزنشم ۳۶۸۰ بود

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خریدم واسه پسرم خیلی خ شگل بود برا وقتی که میان دیدنش خریده بودم که بپوشونم ولی تا ۱۸ ۱۹ روزگی فق ...

پسر منم ۵۴قد بود ۴۱۰۰وزن زود کوچک شد😅

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2731