2737
2739
عنوان

ایست قلبی نکنم خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 23 پست
اصلام نترس بگو آره داشتم خودتو از دستت خلاص میکردم درست رفتار کن این رفتارو نبین ممکن دفعه بعد کار ن ...

اون این چیزا براش مهم نیست. الان جلوش پر پر بزنم اصلا مهم نیست براش. ولی خب دوست ندارم اینکه با داداشش حرف زدم باعث بحث بشه که سر زندگيمو بردی گفتی

دنیام بچه هام 🥰  
دقیقا همینه که طرف درست بشو نیست و من شرایط جدا شدن ندارم. فقط گاهی درد و دل میکنم که بعدم پشیمون می ...

زنگ بزن مشاوره های بهزیستی ۲۰ دقیقه فرصت داری حرف بزنی جواب بگیری رایگان ه

ولی در کل بخاطر بچه هات این موضوع حل کن خیلی صدمه میبینن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنگ بزن مشاوره های بهزیستی ۲۰ دقیقه فرصت داری حرف بزنی جواب بگیری رایگان ه ولی در کل بخاطر بچه هات ...

الان به نظرت به داداشش زنگ بزنم بگم چرا جواب نمیدی پیاممو؟ 

دنیام بچه هام 🥰  
زنگ بزن مشاوره های بهزیستی ۲۰ دقیقه فرصت داری حرف بزنی جواب بگیری رایگان ه ولی در کل بخاطر بچه هات ...

شوهر من ادم عصبیه. در لحظه ممکنه حتی ادم بکشه. ولی من اصلا اصلا شرایط طلاق ندارم 

دنیام بچه هام 🥰  
2728
الان به نظرت به داداشش زنگ بزنم بگم چرا جواب نمیدی پیاممو؟ 

سر صبحی نزن ول کن بزار باهاش حرف بزنه سر زندگی چیه  دیگه خبر داره از اختلافات شما حرف زیادی هم زد بگو ولت میکنم میرم 

اینم ادمیه که خب میگیره میکشه ولی طلاق نه. بخاطر بچه ها باید سکوت کنم. ولی نمیخوام این موضوع برام باعث دعوا بشه 

دنیام بچه هام 🥰  
سر صبحی نزن ول کن بزار باهاش حرف بزنه سر زندگی چیه  دیگه خبر داره از اختلافات شما حرف زیادی هم ...

من انقدری که فکر میکنی قوی نیستم. اونم الان نمیاد باهاش حرف بزنه که. درد من اینه که میترسم یه وقت تو دعواها یا جر و بحث هایی که خودشون با هم دارن ورداره پیامای منو نشون بده بگه بیا تو اگه آدم بودی زنت مسائل زندگیشوبه من نمیگفت بعد دوباره با من جنگ بشه

دنیام بچه هام 🥰  
شوهر من ادم عصبیه. در لحظه ممکنه حتی ادم بکشه. ولی من اصلا اصلا شرایط طلاق ندارم 

میدونم طلاق آخرین راه حل ولی خوب تو باید با یه آدم آگاه مشاوره بگیری که در برابر چنین اخلاقی چه رفتاری داشته باشی نه فقط دردل کنی باید نترسید بترسی زندگیت باختی جوونی رفته اطرافیان که از حرفشون میترسیدی تنهات گذاشتن

2740
من انقدری که فکر میکنی قوی نیستم. اونم الان نمیاد باهاش حرف بزنه که. درد من اینه که میترسم یه وقت تو ...

باش خودت قبلش بگو بابت دعواها من به برادرت پیام دادم ببین اگه تغییر نکنی تموم میکنم مگه ادم از زندگی چی میخوات اول ارامش