2737
2734
مدیر ساختمونم وقتی شوهرم داشت منو میزد اومد پایین فتم زده تو شکمم اما نمی‌دونم  بیاد شاهد بشه ی ...

مگه نمیگی دیشب کتک خوردی خب الان آثارش مشخصه برو پزشکی قانونی اونجا هم بگو هفته پیش کتک خوردی و بچت مرده

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان نه هفتم دیگ دارم میرم تو ده یه هفته پیش رفتم گفت بچه دیگ ضربان نداره ضربانش دو شش هفته و چهار ر ...

بعید میدونم ضربان قلب به کتک ربطی داشته باشه !!

مگه ضربه به شکمت خورده ؟؟اکه ضربه می‌خورد خونریزی میکردی 

ضربان قلب و وایسادن قلب به کتک ربطی نداره

باید بری پزشک قانونی هرچه زودتر بهتر

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2728
چرا اجازه دادی اینطوری کتکت بزنه‌؟ زنگ میزدی پلیس یا خانوادت جیغ میزدي همسایه ها به دادت برسن خب

جیغ زدم همسایمون اومد پایین بعدش ک رفت هی منو نفرین کرد هی گفت خدایا این چی بود نصیبم کردی ک پیش  درو همسایه ابرو ندارن اینقد جیغ میزنم گفتم نزن خب تا جیغ نزنم اون میگ بزار من برنمت ولی تو نق نکن جیغ نزن

2740
الان نه هفتم دیگ دارم میرم تو ده یه هفته پیش رفتم گفت بچه دیگ ضربان نداره ضربانش دو شش هفته و چهار ر ...

عجب نامردیه واقعا انسان نیست. من خودم آقا هستم ولی اصلا اعتقادی ندارم ک مرد روی خانم دست بلند کنه و بشدت رد میکنم حقوق زن و مرد در خانه و زندگی مساویه و ب عنوان دوتا دوست سوای عاطفه و رابطه همخونه و مکمل همدیگه. واقعا واسه همچین مردایی متاسفم هر چند خانمش ناسازگار باشه و می‌دونم همه خانما واسه زندگسشون آرامش و تلاش دارند تامشکلی نداشته باشم صداشون درنمیاد

زمان کتک خوردن ۱۲۳ اورژانس اجتماعی ایران هست زنگ بزنید صورت جلسه میکنن برای بستری روانپزشکی چون ایشو ...

چند بار خواستم زنگ برنم اما فک نمیکنم اونقدر رسیدگی کنن

اول برم پزشک قانونی پس؟ یا برم نامه بگیرم از ماما

اگه اثار کبودی داری برو پزشکی قانونی،به دکتر اونجا میگی بارداری،پزشک مخصوص خودشون معاینت میکنه،هم کبودیاتو و هم سقط بچتو مینویسن،تشخیص پزشکای بیرونو قبول نمیکنن

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
جیغ زدم همسایمون اومد پایین بعدش ک رفت هی منو نفرین کرد هی گفت خدایا این چی بود نصیبم کردی ک پیش&nbs ...

حتما از این دیوونه جدا شو عزیزم

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
مدیر ساختمونم وقتی شوهرم داشت منو میزد اومد پایین فتم زده تو شکمم اما نمی‌دونم  بیاد شاهد بشه ی ...

واسه تحقیقات کلانتری بیاد اوکیه چون دادگاه میفرستن از طریق کلانتری واسه تحقیقات کافیه بگه اینجا درگیر شدین