2733
2739

بعد اینکه مطمئن شدی مرده پزشک قانونی و پلیس

متاسفممم واقعا🥺💔

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمئنی مرد؟

الان نه هفتم دیگ دارم میرم تو ده یه هفته پیش رفتم گفت بچه دیگ ضربان نداره ضربانش دو شش هفته و چهار روز وایساده اینقدر ک شوهرم کتکم زد دیشبم تا خود صبح کتکم زد تموم سرم درد می‌کنه داره میترکه سرم

2728
الان نه هفتم دیگ دارم میرم تو ده یه هفته پیش رفتم گفت بچه دیگ ضربان نداره ضربانش دو شش هفته و چهار ر ...

چرا اجازه دادی اینطوری کتکت بزنه‌؟

زنگ میزدی پلیس یا خانوادت

جیغ میزدي همسایه ها به دادت برسن خب

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
الان نه هفتم دیگ دارم میرم تو ده یه هفته پیش رفتم گفت بچه دیگ ضربان نداره ضربانش دو شش هفته و چهار ر ...

حتما برو‌پزشک قانونی پیش ماما خدا نگزره از شوهر حیوون صفتت ادم‌ رو زن حامله مگ دست بلند میکنع

ٍ بهِ نآمِ بآلآ سَری ٍ🌙⭐️♥️   خداجونم خودت بساز تو بسازی قشنگ تره🌈♥️
2740

یا خداااااا

این وحشیو زنجیر کنین

چرا موندی تا الان چرا تن به این خفت میدی؟

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫

چرا دیوونس مگه 

شب تا صبح کتک کاری چرا موندی کنارش وقتی امنیت جانی نداری جونتو بردارو فرار کن وقتی کسی به بچه خودش که از گوشت وخون خودشه رحم نمیکنه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

وای بمیرم🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺خاکبرسرش دستش قطع بشه زن حاملرو میزنن اخه پزشکی قانونی برو

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉