2737
2734

این حسی که راجبش حرف میزنم همسرمم دقیقا همینو داره... دوهفته ای میشه که شوهرم از مامانش ناراحته چون واقعا ذات مامانش رو شناخت و باهاش بحثش شد و یه مدت سرسنگین بودن مقصرم مامانش بود... مامانش هرموقع منو میبینه چون تو یه ساختمونیم من سلام ک میکنم بااکراه فقط یه سلام میکنه همیشه همین بوده و تازگیا بدتر شده ... با شوهرم چندباری دم در رفتیم سرزدیم سلام واینا ولی ی تعارف نزد که بیا خونم 😐حالا دیشب از پست برام گواهینامه مو اورده بودن برادر شوهرم قایم کرده بود شیرینی بگیره زنگ زد بیاخونمون... ازطرفی دوس روز قبل رب نداشتیم ازش ی کم رب خواستم ظرف رب کامل رو بهم داد گفت برو استفاده کن هرموقع رب گرفتی توش پر کن بیار منم همینکارو کردم یه قاشق داخلش اضافه کردم دیشب بردم از در ک رفتم مامانش شروع کرد به دعوا کردن و اخم و اصلا یاد چهرش میوفتم حالم بد میشه انرژی منفی خالص بود... گفت چرا رب و اوردی من چیزی میدم برنگردون (درصورتی که ب همه بچه هاش رب خونگی داده بود جز ما اینم خودم خواستم یکم بده) بعد پدرشوهرم گفت خوب کاری کردی اوردی همیشه بیار تا روت بشه دوباره بگیری... بعد اصلا تبریک بهم نگفت و اخم و اینا بود... 

برادر شوهرم گفت برام کیک درست کن اصلا تحمل ندارم برم خونشون دوباره امشب.... چیکارکنم قیافه و انرژی منفی اون از ذهنم بره تمام خوشحالیم با چهرش ازبین رفت 

💙مادرشوهر عزیز: اگر 9 ماه بار فرزندت را کشیدی تا بدنیا آمد من هم 9 ماه بار فرزند فرزندت را کشیدم تا بدنیا آمد.

.

💙مادر شوهر عزیز: من کسی نیستم که پسرت را از تو گرفته تو به خواست خودت مرا آوردی چون وظیفه ات در قبال پسرت تمام شده. پس بگذار پسرت وظیفه اش را در قبال همسرش درست انجام دهد.

.

💙مادر شوهر عزیز: لطفا تو کارهای من و شوهرم دخالت نکن ما خودمون به اندازه کافی بزرگ شده ایم وگرنه چرا ازدواج کردیم؟

.

💙مادرشوهر عزیز: لطفا احترام مرا در جمع نگه دار من هم به هزار امید و آرزو عروس خانه ات شده ام با خورد کردن عروست در واقع پسرت را خورد می کنی.

.

💙مادرشوهر عزیز: قلب من را نشکن و با حرفها و نیش و کنایه هایت کمتر مرا عذاب بده.

.

💙مادرشوهر عزیز: لبخند من یعنی لبخند پسر و نوه هایت.

.

💙مادرشوهر جان: دوستم داشته باش.

واینکه رفته پشت سر من ب همسایه ها گفته عروس من وله همیشه تا 10شب توخیابوناست... شوهرشم گفته خودم درجریانم... رفته برام حرف درست کرده.. ب بقیه هم گفته عروسم کثیفه پله هاشو نگاه کنید 

اینا رو قبل دعوا با شوهرم گفته بود من تازگی فهمیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شبیه یه بیمار ببینش که رفتارش دست خودش نیست

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

روابطتتو کنترل کن.چرا ازش رب..میگیری ک اونارو بشنوی. این اخلاقاتو ترک کن. چیزی نخاه ازشون ک اوناروهم نگن. کاراتو بی نقص انجام بدع هرکی حرف مفتم بزنه شرمندع شه

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼

ما کلا یه شهر دوریم رفت و آمد نداریم نزدیک ۹ ماهه فقط تصویری حرف میزنیم یکی دو روز یه بار

مادرشوهر منم تا وقتی پدر شوهرم زنده بود خیلی فرعون بازی در می اورد به خاطر وجود اون چون اون خدا بیامرز کل پشت زنش بود خیلی جاها اعصاب بچه هاش و خورد میکرد اللن که نزدیک ۱۰ ماه ایناس فوت شده خیلی آروم و محتاط شده مادر شوهرم موش شده به اصطلاح

راحت شدیم😑

چون میدونه مثل قبل باشه بچه هاشم از دست میده این سری

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
2738
شبیه یه بیمار ببینش که رفتارش دست خودش نیست

نمیتونم... چون وقتی کار داره خوب مهربون میشه و میگه میخنده هم بامن هم با شوهرم... نمیتونم انرژی منفی ک بهم دادن فراموش کنم چهرش ته ته ته انرژی منفیه

روابطتتو کنترل کن.چرا ازش رب..میگیری ک اونارو بشنوی. این اخلاقاتو ترک کن. چیزی نخاه ازشون ک اوناروهم ...

اون دوروز قبلش ازم ی بسته بزرگ گوشت چرخ کرده گرفت... 

شوهر منم گفت برو دوقاشق رب بگیر عب نداره... من خودم هیچ وقت عادت ندارم ازش چیزی بگیرم همین یکبار بود 

اون دوروز قبلش ازم ی بسته بزرگ گوشت چرخ کرده گرفت...  شوهر منم گفت برو دوقاشق رب بگیر عب نداره ...

خیلی مراقب باش. تاپیک گلبوته رو بخون 

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼
نمیتونم... چون وقتی کار داره خوب مهربون میشه و میگه میخنده هم بامن هم با شوهرم... نمیتونم انرژی منفی ...

خب بیماره دیگه ، بیمار روانی 😁😁 یکم بیای بیرون از نقشت و از بالا نگاهش کنی برات خنده دار میشه رفتارش و دلت براش میسوزه بابت عقده هایی که تو دلش جمع شده و نمیتونه درست رفتار کنه

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
بنظرم برخوردات مث خودشون باشه.من قبلا هر کی هر جوری بود خودم بودم اما جدیدا دیگه حوصله ندارم و با هر ...

کاش میتونستم قیافشو عکس میگرفتم ببینی چقدر انرژی منفی بهم داد اخماش خستم کرده... هرروز تو پله که میبینمش اخم داره انگار باباشوکشتم... پسرشم اگه باهاش بده چون خودش خیلی بد تا کرده... 

2706