2737
2734

من خیلی دیدم از خوشبختیشون گذاشتن خیلیا تو مجازیم حسادتشونو نشون دادن 

خودم خیلی بدبختی دارم ولی وقتی میبینم کسی خوشبخته خوشحال میشم براش 

بعضیا میترکن از حسادت

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ادم وقت خوش گذرونی ک یاد نی نی سایت نمیکنه

وقتی دلش ازغصه غم باد کرده میاد اینجا تخلیه میشه.

دلیلیش همینه.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
2740
وایی دقیقا منم ی سری سر همین گوگل و کروم گوشیمو قفل کرده بودم زندگی بهتری داشتم باید دوباره بکنم

اره مخصوصا تاپیکی ک مربوط ب بچه اس ببینم نابودم اصلا مرصم دارم میرم میخونم

اتفاقا بنظر من زیاد هم بد نیست تاپیکای باحال هم هس  مگراینکه خودت بری تو اون تاپیکا ( خیانت و ...

اتفاقا من میرم تو اون تاپیکا چون لازمه یه چیزایی گفته بشه و بعضیا یه چیزایی رو بدونن

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 
اتفاقا بنظر من زیاد هم بد نیست تاپیکای باحال هم هس  مگراینکه خودت بری تو اون تاپیکا ( خیانت و ...

اخه همین که عنوان ها رو هم می بینی خودش کلی انرژی منفیه

کاش دنیا بهم یه دختر بده...که بهش بگم صداشو جرئت بده،بدونه با موهای اون کسی نسخ نمیشه،اگه نتونه مادر شه مرد تلف نمیشه،کاش دنیا بهم یه دختر بده،میخام بدون اجازه مرد نفس بکشه،میخام پرنده ها رو بدون قفس بکشه،میخام فرشته نباشه خطا جزئی از زمینه،میخام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه🍀