2733
2734
عنوان

کسی هست با مادرشوهر یه ساختمون زندگی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 31 پست
فک میکنی وقتی تنها باشی خانوادت دور باشن ، آدمیزاد دلش میخاد محبت ببینه ، دوست داشته شدن ببینه وقتی ...

منم شرایط شما رو دارم ولی خودت برا خودت سرگرمی درست کن. اصا ذره ای برات اهمیت نداشته باشه

حس ات رو به بچه منتقل نکن.بچه ها باهوش اند.بعدها اونم همش حس کمبود محبت میکنه. خودتو باباش دوستش دارید ی دنیا میارزه

منم مثل توام 😢اونقد اذیتم کردن خدا ازشون نگزره بی هیچ وجه

بدبختی اینجاست شوهرم تک پسره به شدت مامانی

اصلا نمیتونم بهش چیزی بگم ، تا میام درد و دل کنم یه چیز بگم قهر میکنه و دعوا میشه 

چقد من تو بارداری بخاطر حرفای مادرشوهرم گریه کردم 

بهم میگفت پاشو یکم قرآن بخون بچت پسر بشه 

منم میدونستم که دختره ، اصلا خودم دختر دوست داشتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم شرایط شما رو دارم ولی خودت برا خودت سرگرمی درست کن. اصا ذره ای برات اهمیت نداشته باشه حس ات رو ...

دخترم تازه ده ماهش شده از همون اول اینقدر گریه میکرد که نگو ، هنوزم همون جوریه 

منم که اونقدر درد کشیدم بعد بارداری،  به شدن لگنم درد میکرد ، یعنی اشک می‌ریختم از درد تا همین ماه پیش و بچمو نگه می‌داشتم، یکسره سر نگه داشتن این بچه با شوهرم بحث و ... 

یعنی تنها امیدم اینه یکم بزرگ بشه فهمیده بشه ، گریه نکنه دستشو بگیرم باهم بریم بیرون 

دخترم تازه ده ماهش شده از همون اول اینقدر گریه میکرد که نگو ، هنوزم همون جوریه  منم که اونقدر ...

قشنگگگگگ شرایط منو داری وقتی بچه اولم اومد

بزرگ میشه کلی بیرون میرید. کرونا نباشه نهایت یکسالو نیمه دیگه میرسی بهش. از ابن روزاش لذت ببر که دیگه تکرار نمیشه. غم و غصه همیشه هست 

2731
قشنگگگگگ شرایط منو داری وقتی بچه اولم اومد بزرگ میشه کلی بیرون میرید. کرونا نباشه نهایت یکسالو نیمه ...

خداکنه ، تو رو خدا برام دعا کنین ، خیلی احساس تنهایی میکنم تو زندگیم 

با شوهرم نمیتونم حرف بزنم ، اونقدر نمیتونم حرف بزنم که الان دارم اینجا حرفامو به شما میگم نصف شب که همه خوابن 

پس خداتو شکر کن بهت دختر داده میشه محرم دلت ❤

آره همیشه چون تنها بودم دلم میخاست دختر داشته باشم دو روز دگ بشینم باهاش حرف بزنم بریم بیرون و... 

اصلا قبل بارداری منو شوهرم رژیم داشتیم که دختر بشه 

بعد مادرشوهرم میگف برو قرآن بخون که بچت پسر بشه 😏

آره همیشه چون تنها بودم دلم میخاست دختر داشته باشم دو روز دگ بشینم باهاش حرف بزنم بریم بیرون و...&nb ...

بیین مادر من دختر میورد عمه ام پسر اون دوره هم ک دیگه...کلی سرکوفت میزدن الان مادر من دوتا نوه داره و عمم هنوز عروس نیورده..پسرش2بارنامزدی بهم زد 1 بار عقد..دیگه خاستگاری ها ک بماند...خودشم چندبار علنیفته فلانی نوه دار شد اونم پسر من هنوز هیچ

اومدم فقط اینو بگم که زندگی با مادرشوهر یا کنار مادرشوهر 

اشتباهه

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 
بیین مادر من دختر میورد عمه ام پسر اون دوره هم ک دیگه...کلی سرکوفت میزدن الان مادر من دوتا نوه داره ...

مطمینم دنیا دار مکافاته، مگه میشه دل منو بشکنن  با حرفاشون و رفتارشون و خدا نشون نده 

اومدم فقط اینو بگم که زندگی با مادرشوهر یا کنار مادرشوهر  اشتباهه

آره خیلی ، من ساده بودم که از اول قبول کردم بیام و پولامو دو دستی دادم به شوهرم که نابود کنه  عوض اینکه برم خونه بگیرم تا به این روز نیوفتم 

مطمینم دنیا دار مکافاته، مگه میشه دل منو بشکنن  با حرفاشون و رفتارشون و خدا نشون نده

ایقدر من دیدم ک نگو...کلا مادرم از سمت فامیل برای دختر دارشدنفامیل پدری توفشار بود سن خاهر اولمم بالا میرفت پسرعموهامم مادرم دلش میخاست نمیومدن الان ایقد پسرعموم دست بزن داره ولی خاهرم زندگشو حسرت میخورن ...خودمم دیگه ب فامیل مادرم گفت نمیدم دوتا پسر عموم اومدن جلو

نمیتونید ی خونه مناسب اجاره کنید

من با خودم میگفتم یکم دیگه تحمل کنم ، دوباره از صفر شروع کنیم جمع کنیم بلکه یه خونه بخریم ولی با این گرونی بعید میدونم 

خونه اجاره ای خیلی سخته هر سال اسباب کشی ، اونم با این وضعیت الان من که بچه کوچیک دارم 

ایقدر من دیدم ک نگو...کلا مادرم از سمت فامیل برای دختر دارشدنفامیل پدری توفشار بود سن خاهر اولمم بال ...

خداروشکر ، آره غریبه خیلی بهتره ، ایشالا با کسی ازدواج کنی که دوتاتون همو واقعا دوست داشته باشین