2733
2739
وای قشنگ کنترل ادمو بدست میگیره

منم حدودا یک ساله درگیرشم و تحت درمان هستم

فعلا با قرص حالم خوبه ولی هرکار میکنم کارامو نمیتونم انجام بدم 

خدایا همه چیو میسپارم به خودت..هوای هممونو داشته باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان شما خوبید؟  من یکی دو ماهه نمیتونم کار کنم صاحب کارم کلی صبر کرده  فک کنم همین روز ...

عزیطم بهتره از این کار بیای بیرون و یکمی اعتماد به نفس پیدا کنی خیلی سخت کار کردی باید استراحت کنی

2731
دوسه بار رفتم واقعا سبک شدم ولی بعد چند وقت دوبار ریختم بهم .درمان میخاد واقعا

باید ادم بفهمه باید چیکار کنه..که چی‌...چی ارزش داره چی نداره..چرا نباید خوب زندگی کنم؟یه سری سوالا واقعا ادمو سرحال میکنه هر روز صبح

عزیطم بهتره از این کار بیای بیرون و یکمی اعتماد به نفس پیدا کنی خیلی سخت کار کردی باید استراحت کنی

مرسی عزیزم از راهنمایت

مجبورم همین کارو کنم دیگه اینجوری نمیشه ادامه داد

مرسی که درک میکنی

لعنتی اخراجمم نمیکنه 😂😂

2740
مرسی عزیزم از راهنمایت مجبورم همین کارو کنم دیگه اینجوری نمیشه ادامه داد مرسی که درک میکنی لعنت ...

ببین به یه چیزی فکر کن...چشاتو ببند و فکر کن مردی و اون دنیا خوده واقعیتو ملاقات کردی یه دختر موفق و سعادتمند و ثروتمند با اعتماد به نفس بالا اونموقع ایا وقت افسردگی داری..هروقت بهش فکر میکنم مو به تنم سیخ میشه

پس میشه همچین چیزی من همش فک میکنم از تنبلیمه

خیلیا فک میکنن از تنبلیه چون نمیتونن درک کنن

من همیشه خسته ام از بس همش خوابیدم و کم کار شدم بدنم عادت کرده

خدایا همه چیو میسپارم به خودت..هوای هممونو داشته باش
دارو مصرف میکنی؟  من یه بار رفتم کلی دارو داد مامانم نذاشت دارو بخورم گفت بدتر میشی

دارو میخورم تقریبا ۶ نوع یکی برای کاهش اشتها هستش یکی برای تمرکز یکی هم برای از بین بردن عوارض داروی اعصاب بقیه یکی برای پرخاشگری یکی هم برای شوک های عصبی که بهم وارد شده بقیه برای همین شوک ها و کاهش فشار عصبی هستش 

دارو میخورم تقریبا ۶ نوع یکی برای کاهش اشتها هستش یکی برای تمرکز یکی هم برای از بین بردن عوارض داروی ...

من داخل خانواده خیلی اذیتم سردرد شدید دارم اگر دارو نبود نمیتونستم تحمل کنم 

2706