2737
2734

میگم ولی نگید یک چیزی که استرس بهم وارد کنه ها

آقا ما دقیقا دوهفته پیش عصبانی شدم زدم توسر خودم چند روز بعدش گوشم دچار  مشکل شد که دکتر گفت عصبش ضعیف شده   و فکر میکنم  مال اینه که سالهاست موزیک باصدای بلند گوش میدم  دارو هارو گرفتم سودافردین و ویتامینe  بود که شربتشو خوردم چند روزه سردرد دارم همش 

نشخوار فکری داره دیوونم میکنه  هزار راه میره فکرم هی میگم  نکنه زدم  توسرم گوش و سرم آسیب دید اصلا یا میگم نکنه اصلا ام اسی چیزیه خدا نکرده نکنه بفرسته ام آر آی غده ای چیزی دربیاد اینم بگم یکم خلط سفیدم  داره گلوم حالا هم این دکتره نوشته من گلو رو معاینه  نمیکنم! فقط چون کس بهتری رو نمیشناختم و فوق تخصص بیماری های گوش داره دارم میرم پیشش  خدا کنه نگه خلط  داری و سردرد کروناست!   و چرا اومدی و اینا از دکتره یک غول بداخلاق توذهنمه 

سرم یک جوریه  استامینوفن  میخورم از دردش و  همین از بخش اول

.........................

بخش بعدی مادرمه تست پاپ اسمیر داده که خونریزی هاش چون زیاد بود و پریودم نمیشد  درست حسابی  خب اونروز زنه زنگ زد گفت خانوم انقدر مبلغ بریز نمونت بره پاتو لوژی  این آخرش بودا اول این سوالا رو کرد از مادرم که منو بگی داشتم سکته میکردم پرسید که  چند  تا بچه داری زایمان طبیعی و اینا 

بعد گفت سابقه ی. شیمی  درمانی  و پرتو درمانی داشتی  سکته کردم آخه سال ۹۸ هم وقتی سونوش غده ی مشکوک نشون داد زنگ زدن همین  سوالا رو کردن خلاصه اینم ببینیم ۵ شنبه  خدا چی میخواد جوابش میاد اشکمم در اومد  من تاپیک زدم اینجا گفتن اصلا پاپ اسمیر هیچ سوالی نپرسیدن ازشون 

البته زنه گفت دکتر نمونه رو فرستاده شما  پذیرش نشدی که نمونه رو بفرستیم آزمایشگاه

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

همبن الانم سرم درد میکنه من از اون دعوای  لعنتی سرم درد میکنه 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.