2733
2734

به امید خدا 

به هیچکسو هیچ چیز جز خدا امید نداشته باش 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم کپسول اسنترا و فلوکستین بخور ارامبخشه،یه کار شروع کن مثلا یه تومن ببر بازار شال فروشا شال بخر تو اینستا بفروش سودش عالیه ،یا اینکه برو کاره ناخن یاد بگیر فلکه اول تهرانپارس دوستم داره یه سالن هزار متری میزنه سریع استخدام میشی یا بزن تو کاره کراتین مو فقط یه اطو مو لازمداری و تمام اگر ایده دیگه خواستی بگو 

عزیزم کپسول اسنترا و فلوکستین بخور ارامبخشه،یه کار شروع کن مثلا یه تومن ببر بازار شال فروشا شال بخر ...

مرسی عشقم ایده هات خیلی خوب بود

از ناخن و کلا کارای مربوط به ارایشگری خوشم نمیاد

راجب شال و این چیزا تجربه یا اطلاعاتی داری؟

اره ببین خواهرم از همین شال شروع کرد ،اسم پیجش روشنک کالکشنه،حالا بهش نگو من براش رقیب ساختما😂برو اینستا یه پیج هست به اسم نقشینه زنگ بزن بهش بگو برام شال بفرس مثلا بگو ۲۰تا از پرفروش هاتو میتونی حضوری هم بری بازار خودت بگیری ،اون برات میفرسته بعد از پیجای دیگه نگاه کن ببین قیمت چند گذاشتن توام اونو بزار 

بعد یا مثل خواهرم خودت عکس بگیر یا میتونی از عکسای پیج خودش که آماده هست استفاده کنی و تمام 

2706