2737
2739

من سال پیش جزوش رو گرفتم تنها استاد خوبی ک وجود داره همینه درسو ی جوری میگه ک یاد میگیری

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خییییلی گرون شده امسال میگه ۳ ملیون 

من فقط دوازدهمش رو تک ب تک خریدم...بعد رو من خیلی تاثیر داش من مفهمومی یاد میگرفتم مثل این حرف آخر و این استادهای جوان اینجوری فرمول و مسخره بازی نداره ...اره سوالاش تطابق داره..من زیاد درس خون نبودم اما با این حال فیزیک ۶۴ زدم

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
چه عالی ماشالله به شما 

ی چیزی من تو ی تاپیک فک کنم شما گفتی پدرت آزمایشگاه دارن؟

2738
بله عزیزم درسته 

ببخشید میشه بگید رشته دکتراشون چی بود بعد آزمایشگاه تشخیص طبی زدن؟ 

من فقط دوازدهمش رو تک ب تک خریدم...بعد رو من خیلی تاثیر داش من مفهمومی یاد میگرفتم مثل این حرف آخر و ...

پس حتما باید بگیرم امسال چون من فقط فیزیکم ضعیف بود پارسال با رتبه سه هزار و خورده دوباره موندم پشت کنکور ..فکر کنم امسال هم نوبت فیزیکه که سخت بدن ...

پس حتما باید بگیرم امسال چون من فقط فیزیکم ضعیف بود پارسال با رتبه سه هزار و خورده دوباره موندم پشت ...

رتبت خیلی خوبه ب رتبه های خیلی خوب فکر کن ی فرصتی داری ک هیچ کس نداره 

2706