2737
2739
عنوان

پدرمو امشب امتحان کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 51 پست
شاید هنوز هم رو گوشیت برنامه داره !!!!؟ برای همون خیالش راحته !!! خخخخ  شوخی کردم ! بنا بذار ...

ب خدا کاری نمیکنم 😭😭😭اما این فکر داره روانیم میکنه

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
ن خب اگر فکر میکرد من دوس پسر دارم یا دارم کاری میکنم نباید بهم شارژ میداد ن؟

اصلا هیییچ ربطی نداره عزیزم 

مثلا اگه بابات شب گوشیشونو بزنن تو شارژ تو باید شک کنی که ببخشید با کسی در ارتباطن؟

magic comes in pices🧚🏻‍♀️معجزه ذره ذره اتفاق می افتد💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن اصلا من گوشیم بدون رمزه اصلا نگاه نمیکنه فقط میزاره بالا میگه خراب میشه فقط ی بار گفت گروه دانشجوی ...

به نظرم اگر میخواست شک زیادی داشته باشه میرفت نگاه میکرد خودش

بعضی خانواده‌ها اینطورن تا قبل دانشجو شدن دخترشون یا ا‌وایلش خیلی کنترلگرن متاسفانه، بعدش ول میکنن دیگه

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
2728
الان اون برنامه رو گوشیتون نیست دیگه ؟نه بهتون اعتماد داره دیکه ، راحت با دوستات میزاره بیرون بری و. ...

نمیدونم ولی برنامه ای نداره مطمعنم

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
مشه گوشی رو زد تو شارژ یا پسرا چت کرو

نه استدلالت اصلا درست نیست یعنی هرکسی که تا اخر شب میشینه پای گوشی و با گوشی کار میکنه دوست پسرداره یا سر و گوشش میجنبه؟پس اگه به این باشه من باید ۱۰،۱۵ تایی پسر تو دست و بالم باشه و هرشب پفیوز بازی کنم

یه سوال دارم ازت . پدرت وقتی بهت شک میکنه چکار میکنه ؟ یعنی فقط کنترل میکنه یا پرخاش یا واکنش بد نشو ...

بابام اصلا تا حالا بهم شک نکرده یعنی نمیدونم فقط بهم راهنمایی بود نشون داد گفت هر کاری بکنی برا من ایمیل میاد عکسش ک چیکار کردی پس مواظب باش همین پرخاش نمیکنه اما کلا همیشه دعوایی هست نمیتونی تشخیص بدی تو کاری کردی عصبانیه یا نه کلا عصبانیه

2740
بابام اصلا تا حالا بهم شک نکرده یعنی نمیدونم فقط بهم راهنمایی بود نشون داد گفت هر کاری بکنی برا من ا ...

خوب الان مشکلت دقیقا چیه؟ مگه کاری میکنی؟ 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
نه استدلالت اصلا درست نیست یعنی هرکسی که تا اخر شب میشینه پای گوشی و با گوشی کار میکنه دوست پسرداره ...

ممیدونم ولی میخوام مطمئن باشم ک پدرم در موردم چنین فکری نمیکنه منم شبا اینجام از تایم تاپیک هام مشخصه

اسی بابات بهت شک داشت حالا دیگه نداره این که خوبه 

من چی بگم که با دست خودم زدم اعتماد خانوادمو خراب کردم 

البنه خداروشکر هیچی بهم نگفتن و اصلا نپرسیدن که چه خبره

چشمت آتش فشان ماه شب آسمان دگر از من گذشت با دگران یار بمان
خوب الان مشکلت دقیقا چیه؟ مگه کاری میکنی؟ 

ن کاری‌نکردم گذشته های دور یک کاری کردم می خوام بدونم پدرم فهمیده یا ن

ممیدونم ولی میخوام مطمئن باشم ک پدرم در موردم چنین فکری نمیکنه منم شبا اینجام از تایم تاپیک هام مشخص ...

بهت گیر میده بابات؟چرا میخوای اطمینانشو جلب کنی؟چیزی دیده ازت؟

اخه کسی ک الکی به کسی شک نمیکنه 

بهت گیر میده بابات؟چرا میخوای اطمینانشو جلب کنی؟چیزی دیده ازت؟ اخه کسی ک الکی به کسی شک نمیکنه  ...

ن اصلا گیر نمیده فقط چند روز پیش ک تازه ترم اولیم گفت بده گروه واتساپتونو ببینم بعدم گفت اسمت رو ننویس ب خاطر این میگم

اسی بابات بهت شک داشت حالا دیگه نداره این که خوبه  من چی بگم که با دست خودم زدم اعتماد خانوادم ...

پس خدا رو شکر ک چیزی بهت نگفتن دو س سال بگذره یادشون میره ی سال دیگ مطمئن باش از ذهنشون میره

2706