2737
2734

سلام دوستان، من مشکوک به زایمان زودرس هستم دکترم قرص نیفدیپین برام تجویز کرد هر ۸ساعتی یه نصفه. دو روز که مصرف کردم دچار تپش قلب  تنگی نفس سردرد و سرگیجه با ورم پا میشدم. قطعش کردم الان حدود دوهفته است. کسی تجربه داره  طبیعیه اینطور شدم؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هفته چندی منم همه اینهارودارم نگران شدم

۲۹ هفته، من از ۱۷ هفته شروع شد تا هفته ۲۶ آمپول میزدم. به دکترم گفتم قرص بهم بده این قرص رو داد که اینطور شد

هفته چندی؟؟ کی سونو انجام دادی؟؟

2738
ان شاءالله که چیزیت نیس،فقط خوب استراحت کن  من که اصلا آرامش ندارم، همش میترسم زود به دنیا بیا ...

سلام گلم منم پزشکم بهم هر ۱۲ساعت نصف قرص نیفدیپین داده همین حالتها بهم دست میده تنگی نفس و تپش قلب.خواستم بپرسم بنظرتون عوارض نداره برای جنین؟ واینکه آیا واقعا کمک کننده بود؟

سلام گلم منم پزشکم بهم هر ۱۲ساعت نصف قرص نیفدیپین داده همین حالتها بهم دست میده تنگی نفس و تپش قلب.خ ...

سلام عزیزم، ببخشید دیر جواب دادم 

من وقتی این حالت ها بهم دست داد دیگه ادامه ندادم، دکترم همون آمپول های پروژسترون برام تجویز کرد. ولی وقتی عوارض این قرص رو خوندم نوشته بود این حالت ها رو داشتین مصرفش رو متوقف کنید و با پزشکتان مشورت کنید