2737
2734

برای شرایط الان مملکت خوبه.ولی خرج روزمره میشه خصوصا اگه بچه داشته باشی خیلی کنم میشه پس انداز کرد.خیلی باید پس انداز کنی تا خونه بخری که باز تاموقعی که دولت جور میشه خونه گرون تر میشه.تو شرایط الان مملکت فقط گرفتن وام راه نجاته

خونه بخري؟ كجا؟

تهران؟ ديگه جنوب تهران خونه متري ٢٠ تومنه!

شما کل این پول رو سیو کنی سر سال میشه ۲۴۰ میلیون! نمیتونی خونه بخری

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خونه بخري؟ كجا؟ تهران؟ ديگه جنوب تهران خونه متري ٢٠ تومنه! شما کل این پول رو سیو کنی سر سال میشه ۲ ...

کی با یکسال کار کردن میتونه خونه بخره ؟؟؟؟

چه تو قعاتی دارین 

میشه ولی طول میکشه وام خونگی بنویس

وام خونگی چطوریه؟

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
من حقوق شوهرم ۱۷ ۱۸ تا ۲۰ملیونه  والا بااین گرونی افتضاحه مستاجریم تاابدم نمیتونیم خونه بخریم

واااا ااا مگه چند نفرین. چقد ولخرجین

خیییلیییی دوست دارم. خیلی. میمیرم براتتتت دوست دارم به کللل دنیا بفهمونم که چقد دوست دارم و برام عزیزی. از ته دلم عاشقانه دوست دارم. تا آخر دنیا دوست دارم.تا آخر آخره دنیا. دنیاها بیادو بره دوست دارم. . 
2740
واااا ااا مگه چند نفرین. چقد ولخرجین

بیخیال بابا انگار شما از قیمت هاخبرنداری ماست دبه ای ۵۰هزارتومن

شیر بطری ای خداتومن 

یه خانواده ۳نفره روزی ۲لیوان شیربخوره میشه چقدر؟

گوشت 

برنج خداتومنی

بیخیال

🍦
بیخیال بابا انگار شما از قیمت هاخبرنداری ماست دبه ای ۵۰هزارتومن شیر بطری ای خداتومن  یه خانوا ...

ماست دبه ای ۵۰تومن مارک سون هست

مارک های بهتر و طبیعی تری هم هستن که ۲۰تومنه

بستگی به خرج کردن هم داره دیگه

وگرنه هممون داریم با همین گرونی زندگی میکنیم 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2706