2733
2734
خدایا زمین ب این بزرگی دادی بهمون ولی دولت و شهرداری و محیط زیستو.. فلان و بهمان زورشون میاد بنده ها ...

واقعاا گل گفتی این همه زمین اونم واااای از قیمتاش واای؛من اگه دولت بودم رایگان میدادم حداقل زمینای پایین شهر واطراف شهرومفت میدادم ب اینایی ک ساکن اونجا ولی همینجاهام کلیییی قیمتشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه من گفتم بخره؟؟😅😅 گفتم نميتونع بخره يكم با دقت بخونيد

خب منظورم اینه نمیشه خرید ربطی به درآمدی که ایشون گفتن نداره درآمد خوبیم هست اگه قرارباشه سالی یک خونه بخریم بعد بیست سال زندگی تقریبا باید بیست تا خونه داشته باشیم 

2731
خب منظورم اینه نمیشه خرید ربطی به درآمدی که ایشون گفتن نداره درآمد خوبیم هست اگه قرارباشه سالی یک خو ...

😊

من جوال سوال ايشون رو دادم كه گفتن ميشه خونه خريد؟ عرض كردم در تهران خير..

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
ما ۶سال پیش خوته ۵۰ متری خریدیم.پرتی اینا نداره اونقد خداروشکر می کنم پول اجاره نمی دیم 

مبارکتون باشه.خونه خود آدم باشه شما بگو ده متر باشه ولی بدونی مال خودته.ماهم سال ۹۶ باهزار جور قرض و سختی خونه خریدیم خدارو هزارررر مرتبه شکر

😊 من جوال سوال ايشون رو دادم كه گفتن ميشه خونه خريد؟ عرض كردم در تهران خير..

میشه خونه خرید تو تهرانم سه چهار سال کار کنی 

وام بگیری تهرانم همش که بالاشهر نیس

میشه خونه خرید تو تهرانم سه چهار سال کار کنی  وام بگیری تهرانم همش که بالاشهر نیس

ميتونيد ديوار سرچ كنيد قبمت حومه شهرم هست!

٤٠٠ وام ميدن براي تهران! اون ٢٠ تومن حقوق رو همش رو مگه ميشع پس انداز كرد؟ خرجم ميكنن ديگه! اصلا خرج نكنن ميشه ٧٢٠ با وام بگو ١/٥٠٠ ايا سه سال ديگه خونه همين قيمته؟ خير

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2740