2737
2739
عنوان

درد فک عصبی

7380 بازدید | 8 پست

سلام من یهفتس فک سمت چپم درد میکنه پایین گوشم. میدونم گوشم نیی چون گوشم درد نداره. بعد بمروز داش بهتر مبشد. الان عصبی شدم خیلی یلحظه دیدم دردش خیلی شدید شد نمیتونم دهنمو خیلی باز کنم. شما تجریه ای دارید؟ چیکار کنم

نگو داغ دلم تازه شد یک عمره درگیرشم چقدر متخصص بیماری های فک و دهان رفتم گفت مفاصل فک ضعیفه و در رفته اعصاب تشدیدش میکنه غذای سفت نخور دهنت رو بیش از حد وا نکن حرف زیاد نزن   توصیه های دکتر بود دارویی نداره کار خاصی نمیشه براش کرد باید مدارا کنی امیدوارم واسه شما مثل من طولانی نشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگو داغ دلم تازه شد یک عمره درگیرشم چقدر متخصص بیماری های فک و دهان رفتم گفت مفاصل فک ضعیفه و در رفت ...

اخه نمفهمم یهویی شده. یروز بیدار شدم ابنطوریه. بعد الان عصبی شدم دردش خیلی زیاد شد. مثلا در حالت عادی درد نمیکرد غذاخوردنی درد میکرد یکم. الان داره میشکنه. از اعصابه معلومه. 

2731
غذاهاي نرم بخور و سعي كن زياد فكت را روي هم فشار ندي خوب ميشه بزودي ميتوني مواقعي كه فكر و خيال دا ...

فک کنم داشم گریه میکردم ناخودگاه فشار اوردم ب فکم نفهمیدم

2738