2737
2734

دخترم ده ماهشه.دوتا دندون پایین رو داره.دندونای بالاشم.چند روزه ک یکیشون نیش زده بیرون ولی اون یکیش هنوز تو لثه ست وبیرون نیومده.این طبیعیه خانوما؟مگه نباید دوتا دندون با هم دربیاد؟

ن‍‌ی‍‌از دارم: ی‍‌ک‍‌ی ب‍‌اش‍‌ه ک‍‌ل‍‌ی ب‍‌ه‍‌ش ف‍‌ح‍‌ش ب‍‌دم‍‌‍‌و س‍‌رش داد ب‍‌زن‍‌م ت‍‌ه‍‌ش ب‍‌گ‍‌ه #اروم ش‍‌دی؟.ب‍‌ی‍‌ا ب‍‌غل‍‌م!️                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
طبیعیه

واقعا؟خیلی نگرانم.میگم نکنه اون یکیش درنیاد

ن‍‌ی‍‌از دارم: ی‍‌ک‍‌ی ب‍‌اش‍‌ه ک‍‌ل‍‌ی ب‍‌ه‍‌ش ف‍‌ح‍‌ش ب‍‌دم‍‌‍‌و س‍‌رش داد ب‍‌زن‍‌م ت‍‌ه‍‌ش ب‍‌گ‍‌ه #اروم ش‍‌دی؟.ب‍‌ی‍‌ا ب‍‌غل‍‌م!️                   

کی کفته باید باهم در بیان؟🤔واسه بچه من گاهی ۳ تا باهم میزد بیرون گاهی یه دونه یه دونه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2738
کی کفته باید باهم در بیان؟🤔واسه بچه من گاهی ۳ تا باهم میزد بیرون گاهی یه دونه یه دونه.

عزیزم دوتا پایین ک درمیاد.مگه دوتام بالا با هم درنمیاد؟من اون دوتا جلو رو میگم نه همشونو

طبیعیه

واقعا؟آخه دوتا دندون پایینش با هم دراومد ولی  دو. تا بالایی ها فقط یکیش زده بیرون

نه. عزیزن طبیعیه

دو تاشون مگهنباید با هم.دربیاد؟آخه دو تا پایینی ها با هم دراومدن

طبیعیه برا بچه من اول یدونه پایین در اومد بعد از دو فته دومی دندون بالا هم همینطور

خب خدارو شکر.نگران شدم فک کردم باید با هم دربیان

عزیزم دوتا پایین ک درمیاد.مگه دوتام بالا با هم درنمیاد؟من اون دوتا جلو رو میگم نه همشونو

نه‌تابه تا هم درمیاد.خواهرزاده من نامنظم درآورد.نگران نباش.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706