2733
2739

من میخوام روی پلکم خط چشم بزنم و رژ لب بزنم ولی میترسم خوشم نیاد یا بعدنا بدباشه کیا زدن لطفا بگید اخه میگن خط چشم سبز رنگ میشه بعد چ مدت سبز رنگ میشه؟

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...

من بن مژه زدم خوب بود خودم که راضیم

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خط چشم نزن 

چرا بده؟میخواستم ریز بزنم خیییلیم دودلم

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...
2731
چرا بده؟میخواستم ریز بزنم خیییلیم دودلم

خب خودت بکش بهتره ک هر مدلی دوس داشتی میکشی

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
من بن مژه زدم خوب بود خودم که راضیم

بن مژه دوسندارم میخواستم خط چشم ریز بزنم 

سبز نمیشه یه حالت خاکستری رنگی میشه باید شارژ بشه.. رژ لب واقعااااا زشته و بعد ی مدت بدون ارایش با رژ تنها ک باشی خیلی زشته شبیه کسیه ک انگار پریوده رنگ صورتش پریده ولی ی رژ زده روی و صورت رو بی روح میکنه! بنظر من ک جالب نیست.. من هیچکدومو نزدم ولی اطرافیانم زدن

2738
خب خودت بکش بهتره ک هر مدلی دوس داشتی میکشی

نمیتونم قرینه دربیارم زمان بره عصابم خورد میشه

چند وقته زدید؟آیا تمدید کردید و اینکه رنگش تغییر نکرده؟

تقریبا دوماه اتفاقا فردا برا ترمیم میرم

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
نمیتونم قرینه دربیارم زمان بره عصابم خورد میشه

یاد بگیر بهترع ک

یا برو پیش یکی ک خیلی از کارش مطمئن باشی

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

۲۳سالمه احساس میکنم بزنم شبیه خانومای بالای سی سال میشم

یاد بگیر بهترع ک یا برو پیش یکی ک خیلی از کارش مطمئن باشی

میگن رنگش تغییر میکنه نمیدونم چ مدت مشکی میمونه هم میترسم زشت بشه هم کلا میترسم هم میگم سنمو بالا نشون میده

2706