2733
2739
یه نفر رو دیدم اونم پدرش دکترا و رییس دانشگاه با یه پسر دندانپزشک ازدواج کرد رفت تهران کلی حسرت ش ر ...

اتفاقا بقیه دوستامم گفتن ما حسرت تو رو می‌خوردیم

نمی دونستن اون موقع که پیش شوهراشون تو آرامش بودن من داشتم کتک میخوردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی چهرت کم سن میخوره.ان شاالله یه بخت خوب نصیبت شه.انقدر تو خوشی غرق شی که به کل گذشته تلخ رو فراموش کنی😙

دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است💔شیشه ی بشکسته را پیوند کردن مشکل است💔کوه را با آن بزرگی می توان هموار کرد💔حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است💔
تو جریان طلاقم نمیخواستم جدا شم خانوادمو خیلی اذیت کردم همه ماجرا زندگیمو فهمیدن  یه مدتم تحت ...

ارش چی چجوری قبول کرد جدا شین الان میبینتت واکنشی نداره؟ میدونه میخوای ازدواج کنی؟

لایک نکن. خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد، باید به چپت باشد و کاریت نباشد😂                                  ز تمام بودنی ها تو همین، از ان من باش که به،  غیر با تو بودن دلم، ارزو ندارد. دوست دارم مرد نظامی من💜💜💜👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️
اتفاقا بقیه دوستامم گفتن ما حسرت تو رو می‌خوردیم نمی دونستن اون موقع که پیش شوهراشون تو آرامش بودن ...

منم وقتی با نامزد سابق م بودم همه حسرتم رو میخوردن 

میگفتن تو خوشبخت شدی انشالله واسه بقیه از این بخت و بارها

نمیدونستن تو دل من چه خونی هست

الان هزار دفعه خدارو شکر میکنم واسه زندگی م

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2738
ارش چی چجوری قبول کرد جدا شین الان میبینتت واکنشی نداره؟

اونم نمیخواست جدا شیم 

یه بار عموم گفت دو تا دیوونه افتادن بهم صدتا عاقلیم نمی تونیم جداشون کنیم 

خیلی بد بود همین حدم که توضیح دادم خیلیه 

الان داداشش که منو می بینه سلام نمی کنه 

خودشم سعی میکنه جلب توجه کنه 

که دیگه من نمیرم بخش درمانی

چن وقت بعدگوش دادن نتیجه دیدی

من هر وقت پول کم میاریم شروع میکنم به خوندن الحمدلله دست مون هیچ وقت خالی نشده

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا