2733
2739

دوستان من چون نوبت دندون پزشکی داشتم و کنی علائم داشتم

۶ روز مونده به موعدم بی بی چک زدم هاله افتاد

روز بعدش ینی امروز هم زدم بازم هاله افتاد البته پررنگتر نشد

امشب دوباره زدم کمرنگ تر شده در حد منفی

کسی بوده اینطوری بشه ولی باردار باشه؟!

اول اینکه الکی امیدوار نشو....ناامید هم نشو فقط صبر کن..الان اگه مثبت هم ببینی نمیتونی مطمئن شی چون قبل پری هست ممکنه کاذب باشه.و اینکه اگه شب کمرنگ شد واسه اینکه ادرار صبح غلیظ تر و پر رنگ تر میشه

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فکر میکنم کاذب بوده

صبرکن ببین چی میشه۶روز که چیزی نیس

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2738
اگر نی نی میخوای که ان شاالله کاذب نباشه و واقعی باشه😘

هر چی خدا بخواد

خودم که قصد بارداری نداشتم

و باردار نباشم برام بهتره 

ولی باشم هم خداروشکر میکنم 

ممنون عزیزم

هر چی خدا بخواد خودم که قصد بارداری نداشتم و باردار نباشم برام بهتره  ولی باشم هم خداروشکر م ...

چجوری پس شک کردی؟قرص میخوردی یا چی

چجوری پس شک کردی؟قرص میخوردی یا چی

نه عزیزم آی یو دی داشتم

ولی چون این روزا خیلی کار داشتم و وسایل سنگین جابه‌جا کردم و ازون طرف هم دقیقا روزای تخمک گذاری رابطه داشتیم و بعد از یه هفته از رابطمون گذشت علائم خاصی داشتم

بعدم چون نوبت دندون پزشکی داشتم تست زدم و دیدم هاله داره

2706