2737
2739
عنوان

بنظرتون برم دایرکت دختره دلیلشو بپرسم ازش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین کار اینه که تو گذشته ی شوهرت تجسس نکنی

هر باغیو بیل بزنی کرم داره

حتی خودمونم همینیم

ولش کن

دیگه نه اینستاشو چک کن نه سر گوشیش برو

این موضوع الانم یا فراموشش کن یا اگه نمیتونی به شوهرت بگو صادقانه باهات حرف بزنه

بهش بگو فکرت درگیر شده و داری عذاب میکشی و انتظار داری هرچی که هست راستشو بشنوی حتیاگه خوب نباشه

بعد از اونم دیگه تجسس نکن و اعصاب خودتو خورد نکن

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
2728
پس نرم؟این شک هم بزارم قلبمو سوراخ کنه

خواستی برو ولی جوابتو نمی‌ده .شایدم دروغی بگه که بیشتر دلت چرکین شه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2738
من مطمئنم چیزی بینشون بوده دست رو قرآن میکشم

نه اینقدرم مطمئن نباشید من منظورم این نبود که چیزی بینشون بوده من منظور این بود مثلا شاید به قول دوستمون اون مزاحم شده یا مثلا یه آشنای قدیمی