2733
2739
عنوان

ارمان و غزاله(کسی از اشناهاشون اینجا هست؟)

| مشاهده متن کامل بحث + 28286 بازدید | 225 پست
چییی؟ اینو نمی دونستم. یعنی انداخته تو سطل آشغالی و تیکه تیکه شده.؟ آخه مگه میشه بعدش کارگران متوجه ...

😓میگه بردم انداختم تو سطل زباله

سطل زباله هام اتوماتیک با ماشین برگردونده میشن تو ماشین

ماشینم زباله ها رو خورد میکنه 

حالا تصور میکنیم ندیده باشن

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کی گفته خانواده ارمان مقصره.اگه اینطوره خانواده غزاله تربیتشون بد بوده دختره ۱۷ساله پاشده رفته خونه ...

چه ربطی داره یعنی اگه یه دختر ۱۷ ساله حالا به هرنحوی تربیتش بد بوده باید به قتل برسوننش ؟؟

والا ادم از افکارتون میترسه چه منطقیه اخه!

پس از این به بعد بیوفتیم دنبال بچه هایی که تربیتشون بده بزنیم بکشیمشون

باورم نمیشه که یه سری طرف قاتلو میگیرن به جای مقتول !!!!

شاید اگر گفته بود جنازه رو کجا گذاشته و اصلا چه طوری اتفاق افتاده خانواده غزاله بخشیده بودنش اما این ...

یه مصاحبه از مادر غزاله دیده بودم ک با گریه میگف فقط بگه جنازه بچم کجای رضایت میدم 😔😔

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
😓میگه بردم انداختم تو سطل زباله سطل زباله هام اتوماتیک با ماشین برگردونده میشن تو ماشین ماشینم زب ...

اصلا هرچی فک میکنم منطقی نیس ،چون از اول بازجویی ها هی حرفاشو عوض کرده پسره، راستشو نمیگه انگار 

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
من نمدونم چرا این پسر نمیگه با جسدش چیکار کرده

یه یارو میگه توزندان با ارمان بوده 

میگه واقعا نمیدونه چند ساعت بعد پشیمون شده برگشته سراغ سطل دیده نیست

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
عزیزم برای خیلیا این روابط جا افتاده و خیلی از دخترا هم ممکنه تو نوجوونی جاهایی رفته باشن و هطرش ...

مرده‌ و زنده شده که راحت درس خونده الآنم آزاد بشه بیاد جلوی چشم پدر و مادر دختره راست راست بگرده به ریششون بخنده

دقیقا مثل ریحانه جباری خانواده یارو گفتن اگه ببخشیم ابرومون میره

این خانواده چیزی که مشخصه قلبا دنبال قصاصن،ولی مردم به حال خودشون نمیذارنشون،به نظرم بهتر بود اینقدر به خاطر اینکه دنبال حقشونن بهشون فشار نیارن و سعی نکنن بهشون احساس گناه بدن

حال پدر و مادر غزاله همینجوریشم هیچ وقت خوب نمیشه،کاش لااقل این کمپین تشکیل دهنده ها به حال خودشون بذارنشون و بیشتر از این نمک رو زخمشون نباشن

اصلا اگر اینجوری مجبور به رضایت بشن میدونید چه قدر آدمای دیگه جری میشن که پس ما هم میتونیم آدم بکشیم و بعد با احساساتی کردن مردم از مجازات فرار کنیم؟

باید اجازه میدادن این مادر وپدر اگر میخوان ببخشن هم خودشون قلبا ببخشن اونجوری آثار منفی ماجرا هم این قدر دامنه دار نمیشد، نه که با فشار کمپین درست کردن و احساس گناه دادن و تو رو خدا ببخش وگرنه حالت هیچ وقت خوب نمیشه و جون یه آدم دیگه رو بگیری مگر دخترت زنده میشه و ... به زور بخوان رضایت بگیرن.

این حرفا فقط نمک رو زخم این خانوادس و البته دلگرمی برای مجرمان که اگه منم کاری کردم کسی بهم کاری نداره،همه دلشون به حالم میسوزه و تازه از خانواده ی مقتول شاکیم میشن و برام رضایت میگیرن! 

الان شرایط طوری شده هر تصمیمی بگیرن یه عده ازشون شاکین و حالشونو بدتر میکنن! واقعا این حقشون نیست

2706