2733
2739
عنوان

کسایی که نماز شب میخونن بیاین

190 بازدید | 23 پست

قسمتون نمیدم واسم دعا کنید چون میدونم شماها دلتون اونقدر صافه که با یه خواهش سر نماز شبتون واسم دعا میکنید

اگه دلت راضی شد واسم دعا کنی سه بار از ته دل یا حسین بگو

بعد بهش بگو سودا گفت به حق ابروی مادرت زهرا از در خونت دست خالی برم نگردون دلم داره میترکه

برای سلامتی آقا یه صلوات هدیش کنیم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا کنارته حسش کن

باتمام وجود حسش میکنم ولی دلم یه شادی میخاد میخام دعام برآورده بشه تا به یکی از عزیزانم بگم نمیخام پیشش شرمنده شم

2731
2738

ب امام حسین گفتم ولی نمیدوتم چرا چشام پرشد ریخت

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
ب امام حسین گفتم ولی نمیدوتم چرا چشام پرشد ریخت

من عاشق حسینم شاید اون لحظه عشقی که به حسین داشتم رو توی دلت حس کردی

هزار بار ممنونتم

من عاشق حسینم شاید اون لحظه عشقی که به حسین داشتم رو توی دلت حس کردی هزار بار ممنونتم

من خودمم رابطم با مولاحسین خوبه الحمدالله 

انشالله ک دلت واشه 💖💖 حاجتت براورده شه آمین

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
منم بغضم گرفت دختر🥺🥺🥺

ممنون عزیزم من اگه از در خانه ای به اسم خانه حسین دست خالی بیام احساس میکنم آدم بی لیاقتی بودم، این بی لیاقتیم داره منو میکشه

من خودمم رابطم با مولاحسین خوبه الحمدالله  انشالله ک دلت واشه 💖💖 حاجتت براورده شه آمین

میدونم عزیزم عشقت به حسین رو منظورم این بود شاید بی تابیه الانم رو به حسین دلت حس کرده، آدمایی مثل تو خیلی خوبن خوبه که هستین ممنون که هستین

2706