2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم عموی من وقتی با زن عموم ازدواج میکنه بعد ی سال خواهر زن عمومو هم عقد میکنن براش دوتا خواهرو هم ...

امکان نداره

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
از لحاظ شرعی مشکل داره. 

دقیقا مشکل داره و محضر عقد نمیکنه

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
اولیم داره؟  کجایی هستی؟ یا اصالتا؟

نه بابا ۳ روز عقد کردن . بعد طلاقش داد . یه نفر بهش معرفی کرده بود گفت طلاقش بده مادرش با وجود شوهر صیغه مردم میشه شوهرمم طلاقش داد طرفم کم نذاشت مهرشو گرفت . بعد چند خواستگاری امد خدارو شکر منو گرفت🤣 که ایکاش نمیگرفت

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
اولی زنده اس؟ یا طلاقش داده؟

بابا جدی نگیرید 😅🤣فقط سه روز زنش بود

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏

@نی_نی_یار_5  

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_شب    

به دلیل ترویج چند همسری لطفا این تاپیک رو تعطیل کنید 

الکی ریپلای نکنین که جوابتونو نمیدم و برام مهم نیست!  فقط وظیفم دونستم تاپیکی که چیز غلطی رو ترویج میدن گزارش کنم!

میشه برای رسیدن به اهدافم یه صلوات مهمونم کنی؟ 😘 
2706