2733
2739

🙄ب مدل خونت بستگی داره خب

بخدا سوخته دلم داغ ککا سنگینه:(خراب اوو و دنیایی ک و کَس نکرد وفا،خدا نبو ککام،خراب واو و دنیایی ک نشوندم و عزا خدا نبو ککام.میشه برای شادی روح داداشیم صلوات بدین:(🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فیلی

توسی

کلا‌فرش هایی ک طرح وسط ندارن

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤

من سال 95 گرفتم آبی فیروزه ای،الان میگم کاش صدفی گرفته بودم

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
2738
صدفی خیلی روشنه من بچه کوچیک دارم زود کثیف میشن

منم اونموقع دخترم کوچیک بود الان بزرگ شده پشیمونم😑 حیف الان مستاجریم خودمون صاحب خونه بشیم عوضش میکنم

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
انشالله بزودی صاحب خونه بشید عزیزم 

مرسی گلم، والا این هفته اسباب کشی داریم، از صبح تو بنگاه بودیم😣

2706