2737
2739
عنوان

رژیم دارها میایین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 57 پست
من چندین سال ۴۰ کیلو ام نه پاین میشم نه بالا چرا چرا پایینم میاد ۳۸ ۳۹ هم شدم 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️رژیم ندا ...

تو از بندگان برگزیده خداوندی 

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کنم شما آینده دختر من هستی. تقریبا 2 سالو نیمه هست هرچی بهش غذا و خوراکی میدم از 10 کیلو بالاتر ...

اوهوم من وقتی کوچیک بودم یعنی تا ۱۲ ۱۳ سالگیمم لاغریم زیاد به چشم نمیومد اما از وقتی ازدواج کردم دیگه خیلی زنندس لاغریم تو منطقه ای که عاشق زنای تو پر هستن😕

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

معدت جمع شده و ترشخ اسیدش بالاس.با یه دکتر مشورت کن بهت ضداسید بده تا ترشح اسید معدت تنظیم شه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2728
نه عروس ی مادرشوهرم که عااااشق عروس ۸۰کیلوییه یعنی میخاد عروسش شبیه عن باشه فقط چاق باشه هرکی هرچقدم ...

الان هرکی ۸۰کیلویه شبیه انه یعنی 😑چه طرز صحبت کردن 

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
اوهوم من وقتی کوچیک بودم یعنی تا ۱۲ ۱۳ سالگیمم لاغریم زیاد به چشم نمیومد اما از وقتی ازدواج کردم دیگ ...

بعد از ازدواج وزنت بالا نرفت؟ منم مجردی لاغر بودم اما بعد ازدواج تپل شدم. 

کی بی بهانه بود که من عاشقت شدم؟                                    خود بهترین دلیل برای بهانه ای 💗
نه عروس ی مادرشوهرم که عااااشق عروس ۸۰کیلوییه یعنی میخاد عروسش شبیه عن باشه فقط چاق باشه هرکی هرچقدم ...

وای حالا برعکس من این وزنو دارم اما شبیه عن نیستم خدایی خوشگلم وخوش تیپ میگردم اضافه وزنم مال داروئه میدونه

اما بیشعور پریشب ضایعم کرد به شوهرم گفت دیدی روز خواستگاری گفتم اندامش خوبه اما ژن چاقی داره 

میشه شبیه خالش بیفته تو ازدواج وزایمان

من نمیدونم مادرشوهرا چه مرگشونه

درضمن میدونست علت اضافه وزن زیادم ازبیماری بوده نمیدونم چراخفتم داد جلو مشتی آدم

تو از بندگان برگزیده خداوندی 

خیلی خوشبحالمه مثلا؟ درک نمیکنی وقتی شوهرت بغلت کنه و استخونات بره تو بدنش و اونم پتو رو دورش بپیچه چقد بده نمیدونی وقتی میخاد تو یکم پر بشی یکم جون بگیری یه ذره س ینه داشته باشی یه ذره با سن داشته باشی اما همش استخون چقد زننده و بده چقد بده 😕

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
2740

اینو نگفتم بشدت خوش اخلاقم همیشه همه روعزت میذارم

تحصیلاتم هم ازهمسرم بالاتره ووضع اقتصادی اجتماعی خانواده ما بالاتر برا پزنمیگم واقعیاته اما نمیدونم چرا یهو اینجورمیگه انگار اون شوهرمه والا

الان هرکی ۸۰کیلویه شبیه انه یعنی 😑چه طرز صحبت کردن 

نه دیوووونه منظورمو نگرفتی میگم طرف هررررچقدرررر هم زشت و بد اخلاق و اینا باشه فقط بخاطر اینکه چاقه مادرشوهرم میگه فوق العاده خوبه و خوشگله وگرنه من بی احترامی نکردم با زنای چاق مادر خودم ۹۰ کیلوه عزیزم من خودم ارزومه بشم ۸۰ کیلو😁💋سوءتفاهم شده گلی من نیستم همچین ادمی که اینو بگم 

بعد از ازدواج وزنت بالا نرفت؟ منم مجردی لاغر بودم اما بعد ازدواج تپل شدم. 

نه دوبارهم زایمان کردم ولی همچنان استخونم🤕

نه دیوووونه منظورمو نگرفتی میگم طرف هررررچقدرررر هم زشت و بد اخلاق و اینا باشه فقط بخاطر اینکه چاقه ...

اهان بد متوجه شدم 🤩😍

وای حالا برعکس من این وزنو دارم اما شبیه عن نیستم خدایی خوشگلم وخوش تیپ میگردم اضافه وزنم مال داروئه ...

وای دخار بخدا من منظورم این نبود که ادمای چاق شبیه... ان من گفتم یه ادم هرچقد هم زشت و بدقیافه و بداخلاق و اینا باشه فقط صرفا بخاطر اینکه چاقه مادرشوهرم میگه این ادم همه چی تمومه 

اینو نگفتم بشدت خوش اخلاقم همیشه همه روعزت میذارم تحصیلاتم هم ازهمسرم بالاتره ووضع اقتصادی اجتماعی ...

مهم شوهرته که تورو بخاد اکن بزار بگه براخودش من مشکلم شوهرمه که دوس داره چاق شم و به هیچ عنوان نمیتونم حتی یک گرم اضافه کنم

اهان بد متوجه شدم 🤩😍

اره سوء تفاهم شده بابا همچینم بی چشم و رو نیستم دختر😁😁💋💋💋💋💋

2706