2726
عنوان

رژیم دارها میایین یه لحظه

316 بازدید | 57 پست

سلام عزیزان من برج ۲ تا الان رژیم از ۸۶ رسیدمه به به ۶۳ حالا یه هفته هست اصلا هیچی نمیتونم بخورم درحدسه قاشق برنج یا یه خورده میوه  چرا من یهوح اینجور  اشتهام کم شده معدم حتی اب رفت داخلش احساس پر شدن میکنه 😭جدیدها احساس میکنم زخم شده

چه خبره

معده ات خراب میشه ها

ولی معده کوچیک هم میشه

جان مادر تو آمدی تا هر لحظه بهانه ای برای خندیدن داشته باشم،پسر قششنگم،مواظب خودت باش جان مادر(کسی ‌سوال‌ می‌کند به خاطر چه زنده‌ ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب کم کردی خوب معده در اثر نخوردن کوچیک شده دیگه

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
2728

من چندین سال ۴۰ کیلو ام نه پاین میشم نه بالا چرا چرا پایینم میاد ۳۸ ۳۹ هم شدم 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️رژیم ندارم هرچی هم بخام میخورم ورزش هم عمرا یادم نمیاد کی کردم ولی لامصب چرا نمیدونم یکم اضافه نمیکنم🤦‍♀️😂😂😂😁

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

فکر کنم خیلی به معدت فشارآوردی. 

من 23 کیلو رو در عرض یک سالو نیم کم کردم مشکلی هم پیش نیمد برام

کی بی بهانه بود که من عاشقت شدم؟                                    خود بهترین دلیل برای بهانه ای 💗
من چندین سال ۴۰ کیلو ام نه پاین میشم نه بالا چرا چرا پایینم میاد ۳۸ ۳۹ هم شدم 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️رژیم ندا ...

فکر کنم شما آینده دختر من هستی. تقریبا 2 سالو نیمه هست هرچی بهش غذا و خوراکی میدم از 10 کیلو بالاتر نمیره😆

کی بی بهانه بود که من عاشقت شدم؟                                    خود بهترین دلیل برای بهانه ای 💗
اگه مجردی بیا بشو عروس مادرشوهرم عشق ۴۰کیلوئه    

نه عروس ی مادرشوهرم که عااااشق عروس ۸۰کیلوییه یعنی میخاد عروسش شبیه عن باشه فقط چاق باشه هرکی هرچقدم زشت و بدترکیب و بد اخلاق باشه فقط ۷۰ کیلو به بالا باشه وزنش مادرشوهرم میگه همه چی تمومه خانومه و خوشگل😐

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
2706