2733
2734

منو نامزدم چن ماه باهم تو قهر اشتی یودیم ب خاطر خیانتاش و اینکه نمیتونیم دیگه ازدواج کنیم و خیلی مسائل دیگه الان باهم خوبیم من دوسش دارم ولی ن دیگه کثل قبل ما عادت داشتیم هر ی ساعت ب هم ز میزدیم اما الان اون ی موقعهایی میشه چن ساعت بهم ز نمیزنه ب نظرتون منم نزنم؟؟؟ولی خب بیشترم اون ز میزنه در ازای ۳بار اون من ی بار میزدم 

اگه فا..ل خواستی درخواست بده

نمیدونه ک ۸۰درصد اینجا دهه هشتادیه😂😂

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظرم کلا این رابطه رو تمام کنید شماها ک نمیتونید ازدواج کنید وابستگیتون بیشتر میشه ضربه اصلی رو شمامیخوری

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
2738

بر علیه دهه هشتادیا شورش میکنی مارکو؟  

دنیای آرمی ها با دنیای بقیه خیلی فرق داره:)💜🫂ما آرمیا میتونیم دلتنگ دستایی بشیم ک هیچوقت لمسشون نکردیم :)🥺🐣رنگین کمون هفت رنگ داره🌈 ب خاطر اینکه بی تی اس هفت عضو داره😻💜تموم دنیای من اینه:یه کنسرت🎤🎵یه آرمی بمب🙂و هفت پسر با صدای بهشتی💜:)بهشون که احترام میزارم فکر میکنن لایق احترامن! نه عزیزم، مارو بنگتن دُرُست تربیت کرده!😏👊🏻همیشه اینو یادم میمونه ک خودمو دوس داشته باشم، اینو اون هفتا پسر فوق العاده یادم دادن💜🌈من یه سیارم🌎 که ۷ تا خورشید داره💜🫂(💜💫bts your like the world to me)

نمیدونم چند سالته اما من۳۰سالمع طبق تجربه اطرافیان میگم اگر اهل خیانته ولش کن چون پشیمون میشی

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉

دعوا شد خبرم کنید   

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
بنظرم کلا این رابطه رو تمام کنید شماها ک نمیتونید ازدواج کنید وابستگیتون بیشتر میشه ضربه اصلی رو شما ...

خب بدون همم نمیتونیم ما ۶ماه درگیر بودیم اخرم نشد تمامش کنیم

اگه فا..ل خواستی درخواست بده
2706