2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونوقت چرا دولت الکی 30 درصد مال بقیه رو صاحب میشه؟ الکی میگه به نظرم چون طبق قانون چون شوهرش زودتر ...

منم همین فکر رو میکنم و مادرم ساده است 

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒
2728
2738
به بچه های زن بیوه  چی؟ البته بچه هاش بالای ۴۰ سالشونه و فوق پولدارند

درواقع خب داییتون چون زودتر از مادربزرگ فوت کردن ارثی به اونا نمیرسه اگه اشتباه نکنم

زندایتون بسیار زرنگ تشریف دارن میخواد اونجا به شما و مادرت نرسه

من فکر کردم بچه هاش فقیرنو کوچیک اینو گفته

در اینصورت به حرفش گوش ندین و برین پیش وکیل

اشتباه به عرضتون رسوندن  املاک متوفی تماما به ورثه میرسه دولت هم سهمی نداره  اما اگر سپرده بانکی داره قضیه فرق می کنه کار سخت میشه و حتما در سند سپرده یکی از ورثه رو شریک کنه که اسمش درچ بشه اونوقت دیگه مالیات نداره 

دولت چرا؟ استارتر دایی تون چون فوت شدن زودتر از پدر ومادر، ارث نمیبرن احتمالا میخواد تکلیف سهم بچش ...

دقیقا همینه

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

[QUOTE=212074376]بنظرم حق داره.البته ببخشیدا ولی حق داره نگران آینده خودشو بچه هاش باشه.تو این دوره زمونه اونم 

وقتی شوهرش فوت کرده بچه هاش و خودش ارثی نمیبرن دیگه

مگر اینکه از قبل چیزی به شوهرش رسیده باشه و هنوز تعیین تکلیف نشده باشه 

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
به بچه های زن بیوه  چی؟ البته بچه هاش بالای ۴۰ سالشونه و فوق پولدارند

اگه داییت زودتر از پدرش فوت کرده باشه هیچی نمیرسه ولی اگه پدربزرگت زودتر فوت کرده میرسه حالا کدومش البته اگه خونه بنام پدربزرگت باشه

چند درصد مالیات؟ به بچه های زن دایی بیوه بعد مرگ ‌مادربزرگم ارث میرسه؟

دایی ت زمان فوت پدر بزرگت زنده بود؟ 

اگر زنده بوده ایا ارث فوت پدربزرگ تون رو گرفته بوده؟؟؟

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
2706