2733
2739

دیشب سریه بحثی که شد بین منوخواهرم مامانم ازم خیلی عصبی شد گفت به حرف من احترام نمیذاری صداتومیبری بالا انقد این بحث کش پیدا کرد منم حالم ازقبلش خیلی بدبود با بحث دیشب بدترم شد گفت توهمش خودسرشدی ازدستت دیوانه شدم منم رفتم پنج تا دونه😑قرص استامینوفن برداشتم گفتم خب الان اینارومیخورم خودمو راحت میکنم که مامانم هول شو اومد دهنمو بازکرد قرصارو انداخت بیرون ولی گفت بااین کارت ازچشمم افتادی رفت به بابامم گفت بابامم همین حرفو زد تهشم گفت بدرک دیگ برام مهم نیست بره خودشو بکشه دیگ درسشم برام مهم نیست میخواد پزشکی بیاره یانه خرجش نمیکنم خیلبم سرسنگینن باهام..رفتم معذرت خواهیم کردم بااینکه چیزی تقصیرمن نبودجز عصبانیتم که قبول دارم سرآبجیم زیاده روی کنم وگفتم دیگ تکرارنمیشه اما توذهنشوم موند حتی مامان بزرگمم خبردارشد خیلی حالم بده چیکارکنم از ذهنشون بره بیرون اینکارم؟😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گذر زمان واخلاق خوب شماا نظرشونو قطعا تغییر میده

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
2731
2738

یکم زمان بگذره فراموش میکنن گلم نگران نباش .همونجور که تو عصبانی شدی و کنترلتو از دست دادی اونا هم همین اتفاق براشون افتاده 

درکت میکنم گلم فشار درسا و ناسازگاری تو این سن زیاده ولی باید دنبال راهکاری باشی که همچیو مدیریت کنی عزیزم 

اه منم یه بار یکی جلوم اینکارو کرد یکسال گذشته ولی همچنان یادم میاد برای یه لحظه ازش بدم میاد😑

دیگه صحبتشو پیش نکش ضایع تر میشه

به مرور زمان بهتر میشن

این زمین خانه ی حیرانی نیست                                                                         غیر یک شوخی کیهانی نیست
یکم زمان بگذره یادشون میره هیچوقت فرزندا از چشم پدر و مادر نمیوفتن فق‌ط شاید یکم ازمون دلخور شن سعی ...

امیدوارم اصلا طاقت ناراحت کردنشوندارم سردرسم تمرکز ندارم انقد ناراحتم ازعصبانیت بیجام😭

2706