2737
2739
اوله عزیزم اره خودمم حسم میگه

حس منم میگه پسر........ از رو اعضای بدنش حدس میزنم

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
اول بگو آزمایش اولی ک دادی آزمایش خون ک ببینی بارداری یا نه ی عدد نوشته اون چنده؟اگ از ۵۰۰ بیشتر باش ...

منظورت تیتر بتا عه؟؟ برای من نزده بود 

فقط همینو نوشته بود ۲۵۰>

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۹ هفته گفت به دختر میخوره ولی سونوگرافیش خیلی دقیق نبود جای معتبر نبود هفته بعدی باید جای دیگه برم

بچه اولته ؟

جای مطمئن هم نباشه دیگه ۱۹ هفته کاملا درست میگن برامن دوتاشونم تو ۱۲ هفتگی درست گفتن 

2728
۱۹ هفته گفت به دختر میخوره ولی سونوگرافیش خیلی دقیق نبود جای معتبر نبود هفته بعدی باید جای دیگه برم

هم خودم هم همه اطرافیام ک زن داداشو جاری و اینا باشن واس همه امتحان کردم آزمایش اول و ک دادیم عدد از ۵۰۰ کمتر بوده دختر بودن بیشتر پسر میگن اون عدد تعداد هورمون های بدنه ک تعداد هورمونا تو بترداری پسر بیشتر از دختره برا من ۱۵۰۰ بود

افرین حتما برو جای مطمعن........ دختر جاریم رفت جای نامعتبر بهش گفتن پسره 

طفلکی کل سیسمونی شو پسرونه خرید اخرش دختر شد

اگه مشهد هستی بگو جای خوب معرفیت کنم

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
اول بگو آزمایش اولی ک دادی آزمایش خون ک ببینی بارداری یا نه ی عدد نوشته اون چنده؟اگ از ۵۰۰ بیشتر باش ...

این برا من کاملا برعکس بود روز بعد موعد برا دخترم ۱۰۰۰ بود وروز موعد برا پسرم ۴۸ بود که دو روز بعد که تکرار کردم شده بود ۱۴۱

2738

اگه تغییر پوزیشن نمیده ک نشونه ی دختر بودنه

احتمال یه درصدم نمیگی شانسی باشه؟😄

چرا معلومه که از رو دانش که نیست احتمال نود و نه درصد میدم شانسی باشه

ولی خب معمولا تعداد نظرت که بالا باشه احتمال شانسش بیشتره...

لطفا برای سلامتی برادر جوانم یک صلوات بفرستید.😥😓که تنها آرزوی زندگیمه🙏