2737
2734
عنوان

پسری که باهاشم .. میگ دوست دارم ولی ازدواج ن 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1242 بازدید | 91 پست
خود شیفتس

عزیزم ما دخترا احساساتمون پاکه ..پسرا خیلیاشون ذاتشون بده و اصلا حال ما براشون مهم نیس و احساسات ندارن....تفم ننداز براش ..جلو دلتو بگیری حتی اگر مدتی ناراحتم بشی مهم نیس ولی وقتتو با این تلف نکن ...پسرا پررو شدن انقد دخترا باهاشون خوب بودن...ب خاستگارت فک کن اگر خوبه برو اینم بنداز تو چاه فاظلاب لیاقتت این نیس عزیزدلم..این اقا ی دروغ گوعه ..ببین گفت قصدم ازدواج بود خودمو خوب نشون میدادم ینی ی شغال بهتر از اینه...تفم ننداز براش

اره واقعیه که میگی اخلاقت فلانه و ازدواج کن😊

ینی چی؟؟؟ 

ن میگم اصلا خوشگذرونی نیستیم 

چ اون کار داره ولی چن وق پیش بلاکش کردم 

گف هررکی دیگ جز تو بود تموم بود

آی اَم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واای دلم خالی شد  چ خوب گفتی

اره عزیزم بخدا این پسرا هیچی نیستن ها انقد بها دادن الکی دخترا بهشون هار شدن ...بندازش اشغالی ...جلو دلو بگیر حالیش نمیشه ک...ی انتخاب خوب و منطقی  داشته باش ی عمر خوشبخت باشی و سرت بالا اونوقت دلتم راضیه فدات..ارزش خودتو بدون عزیزم

2740
ینی چی؟؟؟  ن میگم اصلا خوشگذرونی نیستیم  چ اون کار داره ولی چن وق پیش بلاکش کردم  ...

ببین عزیزم پسر جماعت صدتا قول ازدواج وفلان میده بهش وفا نمیکنه،اینکه دیگه علنا داره میگه پای من نمون ،الانم ۴،۵ صفحه  تاپیکت رفته جلو همه دارن بهت میگن بااین ادم هیچ اینده ای نداری،وابستگیت هرروز بیشتر میشه،آخرشم هیچی،ولی درنهایت تو خودتو گول میزنی و باهاش میمونی

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹