2737
2734
عنوان

اگه شما بودید....با این آدم ازدواج میکردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 53 پست

سلام؛ اگه بچه دار شدن براتون مهمه ( که معمولا هست )، حتما حتما برید پیش پزشک و راهنمایی بخواید ازشون. اصلا هم خجالت نکشید! حق طبیعی شماست که پیش از صحبت های جدی، از این مسائل مطمئن بشید. حتی اگه الان براتون مهم نیست قضیه باروری (و خیلی چیزهای دیگه به جز باروری که ممکنه روی رابطه تون تاثیر بذاره) ممکنه بعدا مهم بشه و پشیمون بشید چرا بیشتر فکر نکردید و همه جوانب رو نسنجیدید.

با هم مهربون باشیم و سعی کنیم خاطره های خوب از خودمون برای بقیه به جا بذاریم. عمرمون اونقدا طولانی نیست :))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه جااست دو تا الان که تقریبا همه خانوما به سختی باردار میشن اقاهه هم یه ذره مشکل داشته باشه دیگه ب ...

کمال گرایی 😂😂

جوانی ات در این مملکت چگونه گذشت؟ در تلاش مداوم برای به دست آوردن حقوق اولیه ام.
2738
خب روم نمیشه بگم بریم دکتر

واسه آزمایش اسپرم وقتی ازدواج نکرده باید خودارضایی کنه، خودت از دکتر بپرس ببین با سونو میشه تشخیص داد؟

بعدشم عزیزم، من که همسرم از همه نظر شرایطش خوب بود، الان چند ساله که متوجه شدیم مشکل باروری داره. ولی واقعا راضیم و صد هزار بار خدا رو شکر می‌کنم و می‌گم راضیم به رضای خدا