2737
2739
عنوان

بچها این ست برای بله برون قشنگنه؟؟؟ +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 32 پست

مادرشوار من به مامانم گفت می خوایم بریم براش حلقه ی نشون بخریم، مامانم گفت پس لطفا خودشم ببرید دوست داره خودش انتخاب کنه

من این چیزا خیلی برام مهم بود، با اینکه سربسته به خواهرشوهرم گفتم چه مدلی درست کنن، بازم کار خودشونو کردن. وقتی دیدم، تا صبح گریه کردم. شما اگه روتون میشه، نظرتونو بگید.

بعد واسه جاریم تازه فهمیدن الان چی مده، انقدر قشنگ شد😞 خودشون به زبون اومدن 

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ
مادرشوار من به مامانم گفت می خوایم بریم براش حلقه ی نشون بخریم، مامانم گفت پس لطفا خودشم ببرید دوست ...

عزیزمممم🤦🏻‍♀️❤انشاءالله که خوشبخت بشید😍

والا میگم تا حالا دختر شوهر ندادن نمیدونن اصلا رسم چیِ

نمیدونن چجوری بگن ک زشت نباشه 

کاربری نگار ۴۰۱ سابقم ایت الکرسی میخونم براتون صلواتم‌میفرستم بچه ساداتم هروز تاپیک میزنم و اعلام می‌کنم که میخونم میتونید حاجت هاتون و اعلام کنید ❤🙂🤝🏻لطفا دعای خیر کنید زودتر اقامون ظهور کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزمممم🤦🏻‍♀️❤انشاءالله که خوشبخت بشید😍 والا میگم تا حالا دختر شوهر ندادن نمیدونن اصلا رسم چیِ ...

مادرشوهر منم همینجور بود، واسه همین تقریبا واسه هرکاری از مادرم مشورت می خواست. 

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ