2733
2734
🤣🤣🤣 چه با مزه میگی 😂

يكي ديگه بوود

توو تاپيك از كي بدت مياد 

ميگفت يكي هستتت بروفايلش زرده اسمش نازنينه با ٤ تا آي

تاپيك كتاب ميزنه كارمنده تازه حامله شده 

ازش خوشم نمياد ولي نميشناسمش😐

تازه نميشناخت ميشناخت ميومد دم خونمون شلوارمو چم ميكرد😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

این این

اگه پربازدید شد برای روح مادرم سلامتی پدرم صلوات بفرست😂😂😂😂

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خداروشکر من شوهر خوبی دارم اصلا اهل خیانت نیست برم ماچش کنم دقیقا وسط تاپیک خیانت 😂😂😂

و یه عده اصرار دارن  ک ثابت کنن همه ی مردها خیانت کارن و تو این راه حتی پدر خودشونم قربانی میکنن

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
2728
موجود چهارپایی به نام وقیح زیستگاه او نی نی سایت است و غذای او عکس های کاربران نی نی سایت  او ...

😂👌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2740
شعور ندارن فقط اطرافیانشون چی میکشن از دست اینا

بعد ك گفتم با حرف تو عزت و احترام پدر من فرقي نميكنه 

و سكي ك پارس ميكنه نميگيره

افتاد دنبالم فرار كردم ريپلايشو ديگه نخوندم😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ماهی چقدر خرج خودتون میکنید

محردیی یا متاهلی

بیکاریی یا شاغل بودن

سلامتی یا مردن

بچه دختر یا پسر

غذا قورمه سبزی یا زرشک پلو

زرشک پلو با ماست ساده یا ماست موسیر

بی بی چک مارک فلان یا مارک بهمان

شوهرم سرد شده چیکار کنم حتما پای یکی دیگه وسطه

فقط طلاق ،مهریتو اجرا بزار،بچه بیار ،خانواده شوهرت. بشور

واسه حاجتم نفریی یه صلوات لطفا💔🙏

ما به فضای مجازیی پناه می بریم که از سختیای دنیای واقعی خلاص شیم...
بعد ك گفتم با حرف تو عزت و احترام پدر من فرقي نميكنه  و سكي ك پارس ميكنه نميگيره افتاد دنبالم ...

😂😂😂😂وگرنه تا الهی صبح میخاس ادامه بده

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

@موهیتا   😒😒😒😒😒بی معرفت

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی