2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیاین ببینید جاریم چی گفته😒

نامه    زن آمریکایی به زنان مسلمان/ گول نخورید و نجیب بمانید.   زن غربی پریشان و پشیمان است اما مجبور است ادای شادبودن را درآورد  زن غربی هویتش به تاراج رفته و گرفتار ظلمی گردیده است که یارای رهایی از آن را ندارد  ظلمی که «جوانا فرانسیس» نویسنده و روزنامه نگار زن آمریکایی به صراحت به آن اذعان کرده است . این زن مسیحی چند سال پیش به زنان مسلمان لبنان که در زیر آماج بمباران اسرائیل بودند نامه می نویسد و با رشک بردن به عفت و حیا و نجابت زنان مسلمان و بر شمردن ظلم بزرگی که به زنان غربی شده است از زنان مسلمان می خواهد در دامی که غرب برای آنان گسترده است گرفتار نشوند و به جای تقلید از زن غربی ،حافظ عفت و نجابت خود باشند.  این نویسنده آمریکایی در بخشی از این نامه می گوید: « ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان مورد ظلم واقع شدید. اما در حقیقت این مائیم که مورد ظلم واقع شده ایم، برده مُدهایی هستیم که پستمان می کند، نسبت به وزن و انداممان عقده ای شده ایم و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند…در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.»《♡@hejab_va_efaf313 https://harfeto.timefriend.net/16369778896632
2728
یکی هم بود توی تاپیک من اومد محصولات لدورا میگفت خیلی خوبه  لدورا و محصولات بازاریابی افتضاحه ...

برا منم یه سری یکی به حدی نفرین میکرد

بعد دیدم سنی هست و هیچ حرف منو قبول نداره

گزارش بزنید 

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)
زیبارویان بی وفایند سوگل😒

ینی منم ی روز بی وفا میشم😁

پ.ن:مشخصه زیبام یا ن😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2738
يكي ديگه بوود توو تاپيك از كي بدت مياد  ميگفت يكي هستتت بروفايلش زرده اسمش نازنينه با ٤ تا آي ...

وای 😂😂😂

اینا از درون متلاشی شدند که اینقدر پیگیری میکنن و روح و روان شون با توجه  به یه کاربر تو مجازی ترکیده میشه ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

ترکیدنت مبارک

بروز رسانیم زایید

اینجا مگه مهدکودکه

مردا وسط زنای باردار چیکار میکنن

درخواست دوستی پذیرفته نمیشود

بزار

کو

خیانت

مادرشوهر

شوهر

قوم شوهر

بدبختی

خاک تو سری

و.....

چالش حرف ناشناسم🙌https://abzarek.ir/service-p/msg/479034امضامو تا آخر بخون👈اسم کاربریم الکی نیست مخفف ی سری کلمس.خدایا از دنیات خستم😞خسته از تلاش برای چیزایی ک وقتی بهشون رسیدم گفتم غلط کردم😞میترسم ب این آرزومم برسم و بگم این چ غلطی بود من کردم😞ن انگیزه دارم برا ادامه دادن😭ن جسارت رهاکردن هدفمو دارم😭کاش اون فرشته ای ک قبل تولد زندگیمو نشونم داد الانم ته این راه کوفتی رو نشونم میداد😭من ی دخترم،وقتی دلم میگیره ن داد میزنم ن چیزی میشکنم،فقط زورم ب این بغض لعنتی میرسه😭😭من ی عالمه آرزو دارم ک بخاطر تفاوت فرهنگیم با پدر مادرم فقط میتونم اونارو تو قبر بغل کنم و برای همیشه بخوابم،دقیقا مصداق بارز کسی ک آرزوهاشو ب گور میبره!هربارم ب خودم میگم مهم نیس ولی بغض گلو و لرزش لبام میگه بیش از حد مهمه چرا چرت میگی؟😭از همان روزی ک یوسف را برادر ها ب چاه انداختند،از همان روزی ک با شلاق و خون دیوار چین را ساختند،گرچه آدم زنده بود،آدمیت مرده بود😥خلبانا ی کدی دارن ب اسم(۷۶۰۰)..مال وقتیه ک دیگه هیچی نمیشه گفت!معنیش اینه ک برج مراقبت من نمیتونم حرف بزنم ولی تو حواست بهم باشه و راهنماییم کن.خدایا😭۷۶۰۰😭بغض نمیزاره حرف بزنم و دارم تو غمام غرق میشم ولی ب خودت قسمت میدم هوامو داشته باش😭آرزو میکنم حال دلتون مثل ذاتتون باشه حالا خودتون ببینید این نفرینه یا دعای خیر😉من عاشق ایرانم🇮🇷با هر مشکلی ک داریم اینجا،اینجا کشور منه،تحمل توهین بهشو ندارم،از وطن فروشا هم متنفرم #زنده_باد_ایران_من😍🇮🇷#زنده_باد_کوروش_کبیر👑آجیای خوشگلم تورو خدا درمورد تاریخ کشورمون مطالعه کنید بخدا ک زشته ک ما اولین تمدن تاریخ جهانیم ولی اطلاعاتمون درمورد تاریخمون در حد اصول ۳گانه هست😞ایران باستان دنیای عجیبیه ک هروقت درموردش چیز جدیدی میخونم منو میبره ب اون دوران قشنگ😍باعث افتخارمه فرزند مردان و زنانی هستم ک نامشون در تاریخ تا ابد جاودانه😍حالا ک تا اینجا اومدی میشه برای اینکه ۱۴۰۱ پزشکی دولتی قبول بشم صلوات بفرستی؟بگو منم برات بفرستم دوستم😍😍
جریان نصاب و اقدس الویه چیه؟ یکی به من بگه از جهل دربیام

اقدس الویه خانومه واسع هیجان رابطه اونجاش الویه گذاشته بود لباس پوشیده بود شوهرش دیده بود نون لواش مالیده بود خورده بود

نصابم واسه اینکه زنشا سورپرایز کنه روز زن اونجاش چندتا النگو اویزون کرده بود😂😂😂

ینی منم ی روز بی وفا میشم😁 پ.ن:مشخصه زیبام یا ن😂

حالا که بحث زیباییه

بپر رو خرم با هم بریم جز دسته ی زیبارویان بی وفایند😂😂😂😂

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
وای 😂😂😂 اینا از درون متلاشی شدند که اینقدر پیگیری میکنن و روح و روان شون با توجه  به یه کار ...

والا بخدا گاهي ميترسم سكته كنن خونشون بيفته گردنم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤