2737
2739
عنوان

دلم خیلی تنگ شده براش

758 بازدید | 116 پست

اون صورت قشنگش و اون قد و بالاش و اون موقعا که اسمم و صدا میزد اصلا یادم نمیره. هرچیزی و یادم بره اون صورت قشنگش یادم نمیره. میترسم بخاطر خیالش نتونم دیگه با هیچکس باشم. میترسم از تنهایی با خیالش😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عقلم همش میگه این جمله رو. دلمم جواب میده عاشقی تو. عاشقا براشون مهم نیست🙃

پس اینم قبول کن و غرو کن تو کلت اینا عشق نیس زنا عاشق نمیشن فقط علاقه مند میشن همین 

اگه فا..ل خواستی درخواست بده
2738
منم توشرایط توام ولی بشدت مغرورم😐😂خداروشکر راضیم هستم ازاین اخلاقم اگ پیام بدم احساس اویزونی بم د ...

پس عشق چی. منم تا الان همین غرور مزخرف جلوم و گرفته. چندبار تایپ کردم ولی نتونستم بفرستم. خیلی بی تابم🙃

واسه چی جدا شدین حالا؟

یسری مشکلات. اون طلاق گرفته اخیرا، تو نامزدی. روحیش خوب نبود. ب گفته خودش من خیلی حالش و بهتر کردم و عاشقم بود. ولی چون نمیتونستیم رابطه ی جنسی داشته باشیم نتونست بمونه. گفت اذیت میشه و نمیخواد کار دست من بده. شرایط ازدواج مجددم نداره. هیچ راهی جز جدایی نداشتیم. چندبار جدا شده بودیم قبلا ولی طاقت نمیاورد و برمیگشت. میگفت افتابم سمت تو میچرخه🙃 ولی اینبار انگار راست راستیه

2706